Home تالار گفتگو فارکس اندیکاتورها و کندل شناسی TIME: The Single Most Overlooked Component Of Trading نایل فولر

 • TIME: The Single Most Overlooked Component Of Trading نایل فولر

  ارسال شده توسط شایان صبوری در دی ۱۱, ۱۳۹۷ در ۷:۳۶ ق.ظ

  زمان: تنها بخش اصلی تجارت. با این حال، زمان آن است که مسلماً مهم‌ترین عامل در تعیین این مساله است که آیا یک تجارت برنده یک برد یا بازنده می‌شود. تجارتی که بعد از دو ساعت انتظار برای از دست دادن یک برنده را دارید ممکن است به یک برنده بزرگ تبدیل شود اگر آن را به مدت دو هفته نگه دارید. به عنوان انسان، ما مسلماً ضعیف‌ترین حلقه در زمان تجارت هستیم، چرا که اغلب ما صبر بسیار کمی، خویشتن‌داری و خویشتن‌داری داریم، به خصوص وقتی که معامله ما به دست می‌آید.

  تقریباً همه of که من شخصاً برداشتم و یا اینکه اعضای مان را دیدم، خیلی طول کشید تا از هر کدام از ما که در ابتدا انتظار داشتیم یا شاید لازم باشد بازی کنند. با این حال، واقعیت این است که چیزی که ما می‌خواهیم و انتظار آن را داشته باشیم، معمولاً چیزی نیست که بازار در فروشگاه دارد.

  بس‌تر موفقیت تجاری شامل حفظ معاملات به مدت طولانی‌تر از چیزی است که شما در اغلب موارد می‌خواهید؛ اجازه دهید آن‌ها بدون دخالت شما بازی کنند و فقط قبول کنید که بازار و قیمت برای انجام کار خود زمان می‌برد. به یک نمودار در درک نگاه کنید و این را برای خودتان خواهید دید. به جلو بروید و در واقع نگاهی به روزهایی، هفته‌ها و یا ماه‌ها داشته باشید که برخی از مهم‌ترین اشارات تجاری باید بازی کنند.

  کل منطق حفظ کسب‌وکار طولانی‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید باید از باور من ناشی شود که تجار باید از چارچوب زمانی چارت روزانه استفاده کنند و زیان‌های توقف عریض‌تر را برای اجتناب از توقف زودرس ناشی از نویز بازار کوتاه‌مدت، به کار گیرند. درس امروز به شما نشان خواهد داد که چرا کسب‌وکار خود را طولانی‌تر کنید اگر می‌خواهید موفقیت تجاری بلند مدت به دست آورید.

 • 6 پاسخ
 • شایان صبوری

  کاربر
  دی ۱۱, ۱۳۹۷ در ۷:۴۱ ق.ظ

  سال جدید بر ما است و به عنوان یکی از تصمیمات تجاری سال جدید شما, مطمئن هستم که می‌خواهید نتایج معاملاتی خود را بهبود بخشید. در حالی که ممکن است فکر کنید این کار ساده‌تر از انجام است, اینجا تنها کاری است که می‌توانید انجام دهید تا تجارت خود را امسال بهبود دهید: کسب‌وکار خود را طولانی‌تر نگه دارید و به آن‌ها کم‌تر نگاه کنید.

  در این درس ما به چندین جدول تجارت چارت روزانه نگاه می‌کنیم تا نشان دهیم چگونه فکر کردن به زمان و نه فقط قیمت می‌تواند نتایج معاملاتی شما را بهبود ببخشد. باید زمانی را شروع کنید که به اندازه تجارتی که در آن هستید مهم باشد. به عنوان مثال, فقط به این دلیل که تجارت شما در حال حاضر منفی است (اما به زیان توقف شما نرسیده) به این معنی نیست که به دلیل زمان, به عنوان ضرر پایان می‌یابد. زمان دوست شما در بازار است, اما بیشتر تجار آن را به یک دشمن تبدیل می‌کنند.

  هنگام خرید چارچوب زمانی چارت روزانه, من می‌گویم که دوره متوسط باید انتظار داشته باشید که یک تجارت در حدود دو هفته باشد. حاضرم شرط ببندم که بیشتر شماها این کتاب را خیلی زیاد دارید. اکنون, این بدان معنا نیست که تهاجمی باشد, یعنی یک چشم باز و یک تکه خرد مفید. بیایید نگاهی به چند نمونه در چارت بیاندازیم.

  در نمودار طلای روزانه زیر، ما می‌توانیم یک جفت سیگنال‌های نوار بسیار خوب را ببینیم که در یک سطح پشتیبانی کلیدی شکل گرفته‌اند. شما متوجه خواهید شد که اولین بار با سرعت بالاتر حرکت قیمت را مشاهده می‌کنید، اما حتی اگر بخواهید در حدود ۶ روز کامل را امتحان کنید، اگر می‌خواهید سود قابل‌توجهی داشته باشید. چند هفته بعد بار دیگر سپری شد، حتی بیشتر طول کشید تا بازی کند؛ توجه کنید که این یکی حدود ۱۷ روز طول می‌کشد تا سود خوبی به شما بدهد. آیا شما می‌توانید انتظار داشته باشید که تا ۵۰ درصد ورودی و سپس برای قیمت بالاتر بروند؟ همه آن‌ها به داشتن یک برنامه و چسبیدن به آن برمی گردند.

 • شایان صبوری

  کاربر
  دی ۱۱, ۱۳۹۷ در ۷:۴۴ ق.ظ

  بیایید نگاهی به نمودار دیگری بیندازیم. این بار WTI – خام در چارچوب زمانی نمودار زمان است. این تنظیمات تجاری در یک روند نزولی بسیار قوی شکل گرفت. ما دو میله سخت سخت گرفتیم که در حالی که کوچک به اندازه کوچک بود، وزن یک گرایش بزرگ پشت آن‌ها را داشت، بنابراین سیگنال‌ها جریمه شده‌بودند. با این حال، بعد از ورود به بازار متوجه خواهید شد که بعد از ورود به بازار تصمیم به تثبیت و حرکت یک پهلو به مدت ۷ روز کامل قبل از اینکه بالاخره کاهش پیدا کنید و سود خود را به دست آورید، تصمیم خواهید گرفت. بسیار ناراحت‌کننده است که بگوییم بسیاری از بازرگانان در این هفت روز همه خرد شده و گیج شده بودند و تبدیل به یک برنده بزرگ به احتمال زیاد به چندین تجارت از دست رفته تبدیل شده‌بود.

 • شایان صبوری

  کاربر
  دی ۱۱, ۱۳۹۷ در ۷:۴۸ ق.ظ

  استفاده از Losses متوقف‌شده و توقف Meddling با باده‌ای استوایی تان

  شما یک ابزار در طرف خود دارید که به شما در دادن فرصت برای تبدیل زمان به برندگان بزرگ کمک می‌کند. این ابزار دست رفتن از دست دادن را متوقف می‌کند و به طور خاص استفاده از تلفات توقف گسترده‌تر را نسبت به آنچه که ممکن است به آن عادت داشته باشد، در نظر می‌گیرد. دادن یک تجارت حتی ۵۰ دانه دیگر و یا به این ترتیب می‌تواند به طور قابل‌توجهی شانس این تغییر تجارت را از یک بازنده به یک برنده افزایش دهد. دلیل آن این است که بسیاری از معاملات (یا باید اتخاذ شوند) در سطوح پشتیبانی یا مقاومت، شاید پس از a در این روند، با این حال، ما نمی‌توانیم دقیقاً پیش‌بینی کنیم که یک بازار چقدر به آن مسیر خواهد رفت. بنابراین، دادن به آن تجارت “padding” بیشتر یا اتاق نزدیک آن منطقه pullback می‌تواند چندین بار از توقف جلوگیری کند.

  زمانی که به طور طبیعی فاصله از دست دادن را افزایش می‌دهید، به طور طبیعی زمان آن را افزایش می‌دهید که آن تجارت را همانطور که قرار است در خارج از محدوده میانگین روزانه و هفتگی از حرکت قیمت قرار دهید (یا حداقل این هدف است) افزایش دهید. به عنوان مثال، the به طور متوسط ۱۵۰ – ۲۰۰ مایل در هفته حرکت می‌کند به طوری که اگر هدف شما ۴۰۰ یا ۶۰۰ متر عرض داشته باشد، باید WAIT کنید و هیچ راهی برای این کار وجود ندارد.
  با این حال، به خاطر داشته باشید که توقف گسترده‌تر آمریکا در بازی GAME و بهبود موفقیت موفقیت ما در طی یک مجموعه از شخصیت‌های جوان آمریکا را حفظ خواهد کرد. و این هدفی است، مگر نه؟

  این یک مثال است: نمودار نفت خام روزانه در زیر ما را نشان می‌دهد که دو شمش بسیار خوب پشت به روز که شکل می‌گیرد را نشان می‌دهد. سپس Price چند روز قبل از اینکه به سختی آن گیره‌ها را زیر پا بگذارد و سپس آن را بیشتر کند، به یک سو می‌رود. چه واقعیت بی‌رحمی ای است که بسیاری از traders که وارد این pins شدند، قبل از اینکه قیمت بالاتر برود، در پایین میله‌های زندان از دست رفته متوقف شدند. راه‌حل؟ فاصله توقف خود را افزایش دهید و آن باخت تبدیل به یک برد می‌شود. با انتخاب یک توقف سخت‌تر از این که بتوانید اندازه موقعیت خود را افزایش دهید، حریص نباشید. به خاطر داشته باشید که سفته بازه‌ای بورس و خرس باعث می‌شوند پولی به دست بیاورند اما خوک‌ها از طریق بازار کار خود را انجام می‌دهند. آیا شما گاو، خرس، یا خوک هستید؟

 • شایان صبوری

  کاربر
  دی ۱۱, ۱۳۹۷ در ۷:۴۹ ق.ظ

  در اینجا نمونه‌ای دیگر از این است که چگونه توقف گسترده و صبر برای دادن فرصت تجاری برای بیرون کشیدن می‌تواند باعث سود بیشتر هیولا شود …

  ما این زمان را نگاه می‌کنیم و می‌توانیم یک سیگنال بسیار واضح و آشکار را ببینیم که در نزدیکی سطح مقاومت تشکیل شده‌است. نکته مهم در اینجا سطح مقاومت کلید در بالای سر است. شما باید دست از دست دادن توقف خود فراتر از آن سطح, نه میله میله. این تفاوت بین ضرر و پیروزی است. توجه داشته باشید که اگر وارد تجارت شوید, قیمت ورود به سیستم را کمی بالاتر از فروش گذاشته و فقط pin های بالا را نقض کرده (اما قبل از فروش در سطح مقاومت باقی بمانید). توجه داشته باشید که مجبورید چند روز منتظر بمانید تا سود خوبی داشته باشید, اما اگر این تجارت را فراموش کرده و فراموش کنید, در حال انجام دادن پول هیچ کاری انجام نمی‌دهید. این کار سخت‌تر از آن است که باید باشد!

 • شایان صبوری

  کاربر
  دی ۱۱, ۱۳۹۷ در ۷:۵۱ ق.ظ

  صبر و انضباط: آیا از آن‌ها استفاده کرده‌اید؟

  البته، “چسب” که همه این “انتظار” را می‌سازد و “هیچ کاری” ممکن نیست، صبر و انضباط است، دو چیز که بسیاری از مردم در عصر ما با آن مبارزه می‌کنند، “من آن را اکنون می‌خواهم”. تنها زمانی است که یک تاجر تصمیم می‌گیرد به برنامه خود وفادار بماند و در برابر وسوسه باقی بماند، که یک تجارت خوب اجرا شده می‌تواند بازده هیولا را به دست آورد.

  در تجربه من، حتی بهترین معاملاتی که در مسیر شما انجام می‌شود، هنوز یک هفته طول می‌کشد، گاهی هم بیشتر، تا واقعاً تبدیل به برده‌ای بزرگ شود. مورد به این صورت، این چیدمان از نمودار روزانه AUDUSD در اوایل سال جاری است. این گرایش به طور کلی کاهش یافت و قیمت به یک منطقه مقاومت کلیدی تبدیل شد و یک علامت فروش ناخوشایند بسیار واضح را شکل داد. قیمت روز بعد کاهش یافت، اما بسیاری از تجار احتمالاً پس از اینکه یک روز به جای نگه داشتن آن به مدت ۶ روز و انتظار برای رسیدن به آن منطقه حمایت بعدی، سود بسیار بیشتری کسب کردند.

 • شایان صبوری

  کاربر
  دی ۱۱, ۱۳۹۷ در ۷:۵۲ ق.ظ

  نتیجه‌گیری

  چیزی که من می‌خواهم شما از این درس بگیرید این است که باید در مورد زمان به عنوان یک مولفه حیاتی برای موفقیت تجاری فکر کنید، نه فقط به عنوان یک بعد فکری. هر بار که شما وارد یک تجارت می‌شوید باید آماده باشید که فضا و زمان را به یک برنده تبدیل کنید، وگرنه متحمل خسارت‌های غیر ضروری خواهید شد.

  عجله نکنید که پول بگیرید چون این به سادگی حرص و طمع است و همانطور که می‌دانید، افراد حریص در حال از دست دادن در بازار هستند. شما باید بیش از حد به کسب‌وکار و تجارت خود ارتباط داشته باشید، و راه اصلی که این کار را می‌کنید این است که ریسک خود را کنترل کرده و نه بیش از اندازه حساب تجاری خود را کنترل کنید، بلکه با عجله و بیش از اندازه معامله کنید.

  بازرگانانی که پول درمی آورند و در “۱۰ درصد افرادی که موفق هستند”، کسانی هستند که به اندازه کافی شجاع هستند تا معاملاتی را برگزار کنند و صبر داشته باشند تا از نوسانات کوچک در بازار خارج شوند. شما نمی‌خواهید که مثل یک حیوان در حیات وحش ارتجاعی به نظر برسید، شما می‌خواهید متخصص و صبور باشید، مانند یک انسان هوشمند که از لوب قدامی خود برای کنترل impulses استفاده می‌کند.

  اگر می‌خواهید بیشتر در مورد این که چطور با الگوهای حرکتی قیمت ساده مثل آن‌هایی که امروزه درس می‌خوانند صحبت کنید و همچنین نحوه مدیریت احساسات و پول خود در بازار را بررسی کنید، و البته برای آموزش عمیق و آموزش عمیق، مسیر تجاری تازه به روز شده خود را چک کنید.

پاسخ دادن به: شایان صبوری
زمان: تنها بخش اصلی تجارت. با این حال، زمان آن اس…
کنسل
اطلاعات شما: