Home تالار گفتگو فارکس معرفی ارزهای دیجیتالی سیاکوین (Siacoin) چیست ؟

 • سیاکوین (Siacoin) چیست ؟

  ارسال شده توسط علی سیدامامی در اسفند ۱۹, ۱۳۹۶ در ۲:۱۳ ب.ظ


  سیاکوین یک ارز دیجیتال برای پلتفرم ذخیره سازی فعال Sia است.

  در این پلتفرم به طور معمول، کاربران با ذخیره سازی دیسک از رایانه های شخصی خود

  کمک می کنند تا یک شبکه غیر متمرکز ایجاد کنند. این ارز مخصوص تسهیل پرداخت های

  غیر متمرکز طراحی شده است. این پلتفرم دقیقا مانند بیت کوین مبتی بر بلاک چین است

  و از مدل ‘proof of work’ (اثبات کار برای دریافت پاداش ) پیروی می کند. نکته مهم این است

  که سیاکوین یک رقیب مستقیم برای بیت کوین نیست. بیت کوین ارز هدف است به طوری که

  بیت کوین شبکه sia را فعال می کند.

 • 1 پاسخ
 • علیرضا نیکوایی

  کاربر
  فروردین ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۲ ب.ظ

  ارز دیجیتال Siacoin – سیاکوین چیست ؟

  ارز دیجیتالی سیا کوین (به انگلیسی : SiaCoin) و با نام سمبلیک SC و با الگوریتم رمزگذاری Blake2b یک ارز دیجیتال قابل استخراج هست که تا کنون ۳۲,۵۱۵,۲۲۶,۸۲۹ سیاکوین از بی نهایت این ارز استخراج شده است [ کسب اطلاعات فنی کاملتر ]

  ارز دیجیتال سیاکوین چیست؟ (Siacoin CryptoCurrency)
  جهان ارز های دیجیتالی (مثل سیاکوین) روز به روز بیشتر و شلوغ تر می شود. در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ عدد ارز دیجیتال در بازار وجود دارد و این تعداد هر روز رشد می کند. علاوه بر این، بسیاری از ICO ها و پروژه های جدید هر روز در حال اجرا هستند. Sia در تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد و شروع به فروش ۰.۰۰۰۰۴۶ دلار برای هر سیاکوین کرد.

  فضای ذخیره سازی ابری
  سیا کوین یک پلت فرم ذخیره سازی ابری مانند Google Drive Dropbox, و Amazon Cloud است. اما Sia جدا از این موضوع است و یک پلت فرم ذخیره سازی ابری متمرکز open-source، بلاک چین است. به طور خلاصه، Sia یک فضای ابری غیر متمرکز است و داده ها در بلاک چین ذخیره می شوند. خدمات ذخیره سازی متمرکز نقاط ضعف کم تری دارد و همچنین سوءاستفاده از داده های رمزگذاری شده برای کسب سود بیشتر است.

  اهداف و چشم انداز ارز سیا کوین
  سیاکوین یک مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی بیهوده را با هم متحد می کند و آن را با یک بلاک به منظور ذخیره سازی ارز رمزگذاری شده و غیر متمرکز ذخیره می کند. بنابراین، نیاز به اعتماد به مراکز داده متمرکز را از بین می برد.

  آن ها می گویند: هدف بلند مدت Sia این است که لایه ذخیره سازی ستون اصلی در اینترنت باشد. ما معتقدیم داده ها باید رایگان باشند. ما قصد داریم بیت های استفاده نشده جهان را آزاد کنیم و بزرگترین سرور ذخیره انبوه را در این سیاره بسازیم.

  سیستم پرداخت ارز سیا کوین
  هر کس می تواند فضای اضافی بر روی کامپیوتر خود را برای یک شبکه غیر متمرکز Sia اجاره کند و پرداخت Siacoin را انجام دهد. به طور مشابه، هر کاربری که می خواهد از ذخیره سازی Sia استفاده کند باید Siacoins را به یک میزبان پرداخت کند.

  این یک ارز مخصوص برای شبکه Sia است که قراردادهای ذخیره سازی فایل را بر روی بلاک سیا اجرا می کند. یک میزبان بایستی پرونده ها را برای مدت زمان توافق شده و در فضای مورد توافق قرار دهد. بعدا، پس از پایان توافق، پرداخت به میزبان در سیاکوین آزاد خواهد شد.

  اگر میزبان فایل ها را از دست می دهد، پرداخت انجام نمی شود. این پرونده ها در Sia blockchain قرارداده شده اند تا اطمینان حاصل شود که میزبان و کاربر هر دو راضی هستند.
  ارزش کنونی

  در حال حاضر، Siacoin به ارزش $۰.۰۳ دلار در هر واحد است.

  استخراج سیا کوین Siacoin SC

  مکانیسم عرضه Siacoin SC تا حدودی منحصر به فرد است. بی نهایت سایکوین وجود خواهد داشت. برای شروع، توسعه دهندگان اولین بلاک را استخراج کردند. پاداش برای اولین بلوک ۳۰۰.۰۰۰ سیاکوین بود.

  به این معنی است که:

  ۱stblock had 300,00 Siacoins.
  ۲ndblock had 299,999 Siacoins.
  ۳rdblock had 299,998 Siacoins.
  ۴thblock had 299,997 Siacoins.

پاسخ دادن به: علی سیدامامی
سیاکوین یک ارز دیجیتال برا…
کنسل
اطلاعات شما: