Home تالار گفتگو فارکس اندیکاتورها و کندل شناسی چگونه قانون ۸۰/۲۰ برای تجارت فارکس کاربرد دارد نایل فولر

• چگونه قانون ۸۰/۲۰ برای تجارت فارکس کاربرد دارد نایل فولر

ارسال شده توسط شادی خسروپناه در آبان ۹, ۱۳۹۷ در ۷:۴۰ ق.ظ

چگونه قانون ۸۰/۲۰ برای تجارت فارکس کاربرد دارد

آیا تا به حال متوجه شده اید که بیشتر پول در جهان توسط یک اقلیت نسبتا کوچکی از مردم برگزار می شود؟ یا اینکه در مورد این که اکثر مردم تمایل دارند در کوتاه مدت از بهره وری شدید کار کنند و پس از آن دوره های بزرگتر که در آنها تولید کمتر است، کار کند؟ یک اصل اساسی وجود دارد که می تواند برای توصیف چنین رخدادهایی مورد استفاده قرار گیرد، به عنوان اصل پارتو شناخته می شود ، یا قانون ۸۰/۲۰.

برخی از شما ممکن است با قانون ۸۰/۲۰ آشنا باشند، برخی از شما ممکن است نباشد. طبق ویکی پدیا ، برای کسانی که از قبل از آن شنیده اند یا نیازی به بازنگری ندارند، “به نام ویولفردو پارتو، اقتصاددان ایتالیایی نامیده شده است که در سال ۱۹۰۶ مشاهده کرد که ۸۰٪ زمین در ایتالیا ۲۰٪ از جمعیت؛ او این اصل را با توجه به اینکه ۲۰٪ غلاف نخود در باغ خود شامل ۸۰٪ نخود بود، توسعه داد ”
    قانون ۸۰/۲۰ در مطالعات کسب و کار، فروش، اقتصاد و بسیاری از زمینه های دیگر محبوب است. با این حال، امروز ما قصد داریم درباره نحوه برخورد قانون تجارت ۸۰/۲۰ و تأثیر مثبت قابل توجهی که “ذهنیت ۸۰/۲۰” در عملکرد تجاری شما داشته باشد بحث کنیم.

چگونه قانون ۸۰/۲۰ برای تجارت شما اعمال می شود
    توجه سریع: این مشاهدات شخصی من بیش از ۱۰ سال من در بازار است. قانون ۸۰/۲۰ یک علم دقیق نیست، اما به شما یک روش بسیار موثری برای تشخیص بسیاری از جنبه های تجارت و نحوه همکاری همه آنها می دهد. همچنین، تمام نسبتهای ۸۰/۲۰ که در زیر مورد بحث قرار دارند باید نسبت به نسبت تقریبی را در نظر گرفت، به این معنی که آنها در واقع می تواند ۷۵/۲۵ یا ۹۰/۱۰ و غیره باشد.

• 5 پاسخ
  • شادی خسروپناه

کاربر
    آبان ۹, ۱۳۹۷ در ۷:۴۳ ق.ظ

همانطور که یارو استارک در پست وبلاگ خود در قانون ۸۰/۲۰ اشاره می کند و چرا زندگی شما را تغییر می دهد :

“با تعداد این بدان معنی است که ۸۰ درصد از نتایج خود را از ۲۰ درصد از ورودی های شما می آیند. همانطور که پارتو با تحقیق خود نشان داد، این «قاعده» نسبت به نسبت ۸۰/۲۰، درست همانطور که بسیار ناهموار است، با این حال در بسیاری موارد این نسبت می تواند خیلی بیشتر باشد – ۹۹/۱ ممکن است به واقعیت نزدیک تر باشد.

من می خواستم با نقل قول بالا از یارو استارک شروع کنم چون در تجارت، قانون ۸۰/۲۰ بیشتر مانند ۹۰/۱۰ یا گاهی حتی ۹۹/۱ است، همانطور که می گوید.

چگونه اغلب شما شنیدید “۹۰٪ از معامله گران شکست خوردند، درحالی که تنها حدود ۱۰٪ پول را ثابت می کنند”؟ اغلب، من مایل به شرط بندی. در حالی که نسبت دقیق معامله گرانی که پول را در مقابل کسانی که پول را از دست می دهند، بدیهی است که تقریبا غیرممکن است، احتمالا بین ۸۰/۲۰ تا ۹۵/۵ است. آیا تا به حال به خود فکر کرده اید “چرا به نظر می رسد که تجارت بسیار دشوار است که ۸۰ یا ۹۰ درصد از مردم در آن شکست بخورند؟” من مایل به شرط بندی شما هستم، و در اینجا پاسخ من به این پرسش فراگیر است:

تجارت نهایی “حرفه ای کمتر” است، اما برای اکثر مردم نیز با پذیرفتن موارد زیر، بسیار مشکل است:

۸۰٪ از تجارت باید ساده و تقریبا بدون دردسر باشد، ۲۰٪ دشوار است
    ۸۰٪ از سود حاصل از ۲۰٪ معاملات است
    ۸۰٪ از زمانی که بازار ارزش خرید را ندارد، ۲۰٪ آن است
    ۸۰٪ از زمان شما نباید در تجارت باشد، ۲۰٪ شما می توانید
    ۸۰٪ از معاملات باید بر روی نمودار زمانی روزانه نمودار باشد، ۲۰٪ می تواند سایر فریم های زمان باشد
    ۸۰ درصد موفقیت تجاری، نتیجه مستقیم معاملات روانشناسی و مدیریت پول است، ۲۰ درصد از استراتژی / سیستم است
    بیایید به هر یک از نکات بالا کمی عمیق تر برویم و ببینیم که چگونه می توانید شروع به استفاده از آنها برای تجارت کنید، و امیدواریم شروع به بهبود آن کند.

• شادی خسروپناه

کاربر
    آبان ۹, ۱۳۹۷ در ۷:۴۶ ق.ظ

۸۰٪ ساده، ۲۰٪ دشوار است
    این یکی آسان است اکثر آنچه که ما به عنوان معامله گران انجام می دهیم، در مقابل رایانه های ما نشسته ایم و قیمت ها را به سمت بالا یا پایین و یا به سمت بالا نگاه می داریم. این به هیچ وجه استانداردهای “سخت” نیست. جهنم، شما می توانید ۵ ساله را در مقابل یک نمودار قرار دهید و از آنها بپرسید که کدام مسیر آنها فکر می کنند بعد از آن قرار خواهند گرفت و احتمالا آن ها را بیشتر از حد معمول دریافت می کنند. نکته این است؛ تعیین جهت بازار و پیدا کردن معاملات سخت نیست، مردم آن را سخت می کنند.

من در مورد قیمت اقدامات را به عنوان احتمالا می دانم (صادقانه، اگر شما نمی دانید که اکنون شما باید این مقاله را در حال حاضر بخرید: مقدمه معاملاتی معاملات قیمت )، و این فقط یک تصادف عجیب و غریب نیست که من به این شکل خاص تجارت من همچنین شخصا با قیمت عمل می کنم … زیرا ساده است (و موثر). استراتژی تجاری که شما استفاده می کنید نیازی به الگوریتم های کامپیوتری پیچیده، شمارش امواج و یا تفسیر دسته های شاخص نیست. در حقیقت، بیشتر معامله گران با تلاش هر نوع روش معاملاتی تحت خورشید، از بین می روند تا زمانی که آنها از بین بروند یا فهمیده شوند که به سادگی پیچیده شده است که باید یک فرایند بسیار ساده باشد.

بخش سختی تجارت، کنترل خودتان را از طریق معاملات بیش از حد کنترل نمی کند، بلکه در هر تجارت بیش از حد خطرناک نیست، پس از پیروزی بزرگ یا از دست رفتن بازار، پس از پیروزی بزرگ، احساسات خود را باز پس نگیرید. به طور خلاصه، کنترل رفتار و اندیشه خود را همانطور که به خوبی به درستی مدیریت پول خود را سخت ترین بخش از تجارت است، و معامله گران تمایل دارند که کمتر وقت خود را صرف و تمرکز بر این جنبه های سخت تر از تجارت، احتمالا حدود ۲۰٪، زمانی که آنها باید حدود ۸۰٪ از وقت خود را صرف آنها .

• شادی خسروپناه

کاربر
    آبان ۹, ۱۳۹۷ در ۷:۴۷ ق.ظ

۸۰٪ از سود حاصل از ۲۰٪ معاملات است
    اگر بتازگی به وبلاگ من نگاه کرده باشید، می دانید که من طرفدار قوی ” تجارت تیرانداز از خفا ” هستم و منتظر صبر و شکیبایی برای تنظیمات احتمالی تجارت هستم ، به جای اینکه سبک معاملاتی با فرکانس بالا باشد که تمایل دارد تا بسیاری از معامله گران خارج از کسب و کار “، بنابراین صحبت می کنند.

کاملا درست است که بیشترین سود من در تجارت، از درصد کوچکی از معاملات من است. من دوست دارم تمام معاملات منفی خود را که در زیر یک ارزش دلاری ۱R باشد و من با آن راحت باشم نگهدارم و اگر ببینم که سیگنال اقدام “واضح” قیمت را با مخلوط زیادی از آن در نظر بگیرم، من قوی خواهم شد اگر به نفع من باشد، یک بخش خوب تغییر در تجارت است. از آنجا که من با چنین صبر و دقت تجارت می کنم، معاملات منفرد من به طور معمول دو برابر یا سه برابر میزان خطر ۱R من را در هر یک از بازندگان من داد. به این ترتیب، حتی اگر من بیشتر از من برنده شوم، من هنوز می توانم در پایان سال بسیار خوب باز گردم.

۸۰٪ از زمان من معامله نمی شود، ۲۰٪ از زمان من ممکن است
    من می توانم ۴ بار در ماه به طور متوسط ​​تجارت کنم، به سادگی، زیرا من یک تاجر بسیار باهوش هستم. من دوست ندارم پولی را بر روی یک راه اندازی که به من “فریاد” نیست و یا چیزی که من دوست دارم بگویم “لعنتی آشکار” نیست. اکثر معامله گران مایل به تجارت با سبک تجارت بیشتر هستند و این یک تصادف نیست که در حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد از آنها پول را از دست می دهند. آنها پول را از دست می دهند، زیرا آنها به اندازه کافی تجارت می کنند و به اندازه کافی بیمار نیستند و به اندازه کافی نظارت ندارند تا بتوانند راهبرد خود را به طور واقعی برپا کنند و به آنها سیگنال ورودی احتمالی را بدهند.

آیا ارتباط بین این واقعیت را میبینید که بیشتر معامله گران پول (حدود ۸۰٪) از دست می دهند و در حدود همان زمان است که بازار واقعا ارزش خرید را ندارد؟ بازارها تقریبا ریز ریز می شوند و بسیاری از اقدامات قیمت به سادگی بی معنی است. به عنوان یک قیمت معامله گر عمل، کار ما این است به تجزیه و تحلیل رفتار قیمت و نظم و انضباط در طول متلاطم (معنی)، قیمت به تجارت نیست و صبر کنید برای ۲۰٪ یا شرایط بازار است که می ارزش معامله می شود.

این نکته مهم در این مقاله است: من ایمیل های زیادی از ابتدا و معامله گران معامله گران دریافت می کنم و می دانم که واقعیتی که مهم ترین چیزی که متخصصان حرفه ای را در این کسب و کار متمایز می کند صبر و تحمل بیش از حد است. معامله گران تمایل دارند تجارت خود را از طریق تجارت در طی ۸۰٪ زمانیکه بازار ارزش خرید را نداشته باشند، نادیده می گیرند. به جای انتظار ۲۰٪ از زمانی که آن استبه ارزش تجارت، آنها به سادگی با ۸۰٪ تا ۱۰۰٪ از زمان با کمی اختیار یا کنترل خود، مانند یک مرد مست در یک کازینو، تجارت می کنند. اجازه ندهید که این شما باشید، قانون ۸۰/۲۰ را به طور خاص به یاد داشته باشید، به نحوی که به تجارت در مقابل معاملات نپردازید. اگر فکر می کنید ۸۰ درصد از زمان تجارت شما را در بر می گیرد، باید عادت های تجاری خود را ارزیابی کنید و آن را تنها با ۲۰ درصد از زمان در تجارت قرار دهید و ۸۰ درصد زمان آن باید با مشاهده و نگه داشتن دستان خود در جیب شما (نه تجارت).

• شادی خسروپناه

کاربر
    آبان ۹, ۱۳۹۷ در ۷:۵۱ ق.ظ

معاملات ۸۰٪ روزانه نمودار، ۲۰٪ دیگر فریم زمان
    چارچوب زمانبندی روزانه من “سلاح انتخابی” است تا زمانی که فریمهای زمانبندی مربوط به آن باشند. من می گویم این بسیار دقیق است که تقریبا ۸۰ درصد از معاملات من در چارچوب زمان بندی روزانه انجام می شود . من نمی توانم به همه دلایل در مورد اینکه چرا تمرکز بر روی نمودارهای روزانه بسیار بهتر از فریم های پایین تر است، اما می توانید روی پیوند بالا کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

با این حال، من می خواهم اشاره کنم که ارتباط مستقیم بین این واقعیت وجود دارد که اکثر معامله گران در معرض فروش نمودارهای چارچوب زمانی قرار دارند و بیشتر آنها پول را از دست می دهند. این به خوبی با قانون ۸۰/۲۰ مطابقت دارد که احتمالا فقط حدود ۲۰ درصد از معامله گران واقعا بر روی نمودارهای زمانی چیدمان مانند نمودار روزانه تمرکز می کنند و در حدود ۲۰ تا ۱۰ درصد از معامله گران در واقع پول ثابت دارند. مردم تمایل دارند که به بازی “بازی با بازی” بر روی نمودارهای چارچوب زمانی دست پیدا کنند، تقریبا مثل اینکه آنها از طریق عدد متحرک و فلش رنگ ها مسحور هستند … متأسفانه این به نوعی از اعتبار تجاری برای بسیاری از معامله گران تبدیل می شود که به سرعت از بین می رود حساب های تجاری خود.

۸۰ درصد از موفقیت تجاری، مدیریت روانشناسی و پول است، ۲۰ درصد استراتژی است
    در مقاله من نوشتم که یک مطالعه موردی در مورد ورود تصادفی و پاداش ریسک نشان داد که چگونه می توان به راحتی از طریق قدرت مدیریت پول و پاداش ریسک پول درآورد. برای روشن شدن، من نبودم و نمی گویم که شما می توانید بدون یک استراتژی تجاری موثر به عنوان یک معامله گر زندگی کنید. من به سادگی می گویم که مدیریت پول و کنترل ذهنیت شما بسیار مهم تر از پیدا کردن یک سیستم بازرگانی کامل، مقدس و گران است که به سادگی وجود ندارد.

شما باید تقریبا ۸۰٪ تلاش های معاملاتی خود را در زمینه مدیریت پول و کنترل خود / نظم و انضباط (روانشناسی) تمرکز کنید و حدود ۲۰٪ در واقع تجزیه و تحلیل نمودار و تجارت. اگر این کار را به طور مداوم انجام دهید، می توانم به شما اطمینان دهم که تغییرات بسیار مثبتی در سود تجاری شما و یا عدم وجود آن خواهید داشت.

با استفاده از یک روش معاملاتی موثر، که به آسانی قابل درک و پیاده سازی است، وضوح ذهنی و زمان را برای تمرکز ۸۰٪ در مدیریت و نظارت بر پول در نظر بگیرید، در حالی که نیاز به حدود ۲۰٪ از انرژی ذهنی خود را برای تجزیه و تحلیل بازارهای و پیدا کردن معاملات دارید. بسیاری از معامله گران هرگز به این نکته نرسیده اند، زیرا هنوز سعی دارند چگونگی تشخیص سیستم تجارت خود را دریابند.

• شادی خسروپناه

کاربر
    آبان ۹, ۱۳۹۷ در ۷:۵۳ ق.ظ

از کجا می توان از قانون ۸۰/۲۰ استفاده کرد؟
    اگر از تاریخ ۱ ژانویه تا تاریخ خود از تاریخ ۱ ژانویه بازنشسته شوید ، از خود بپرسید که چگونه بسیاری از معاملات شما پول را از جایی که در واقع رخدادهای معتبر استراتژی تجاری (لبه) خود را در مقایسه با معاملات قمار تصادفی که شما از احساسات یا تحریک من مایلم این باشد که نسبت خسارات تجاری عاطفی به ضررهای ناشی از یک تجارت ناامید آماری معمول ، حدود ۸۰/۲۰ … تعجب، تعجب است.

مفهوم در اینجا به وضوح است که شما می توانید از بین ۸۰٪ از ضرر تجاری خود را با اجتناب از تجارت عاطفی و یا تحرک . اولین گام به سوی تجارت با یک ذهنیت ۸۰/۲۰ این است که استراتژی تجاری ساده را مانند استراتژی های قیمت گذاری من در دوره های تجارت من تدریس کنم . همانطور که قبلا گفتم، اگر شما این کار را انجام دهید، به شما پایه ای نیاز دارد که بیشتر وقت خود را بر روی «پول سازان» واقعی در تجارت تمرکز کنید که مدیریت پول و وضعیت ذهنی شما است. بنابراین، قانون ۸۰/۲۰ در تجارت بهترین است با ترکیب یک استراتژی تجاری ساده و تمرکز قوی در مدیریت پول و روانشناسی، هم افزایی این ترکیب نیروی بسیار قوی برای پول در بازار است.

مترجم : گوگل

پاسخ دادن به: شادی خسروپناه
چگونه قانون ۸۰/۲۰ برای تجارت فارکس کاربرد دارد آی…
کنسل
اطلاعات شما: