Home تالار گفتگو فارکس اندیکاتورها و کندل شناسی The Most Profitable Markets I Trade – نایل فولر

• The Most Profitable Markets I Trade – نایل فولر

ارسال شده توسط شهاب دانشور در مهر ۸, ۱۳۹۷ در ۱:۴۰ ب.ظ

من ایمیل های زیادی از طرف معامله گران می گیرم که از من می پرسند آیا استراتژی های من در بازار های خاصی که ممکن است در سایت من بحث نکنند، کار می کنند یا خیر. پاسخ اساسا، بله روش خرید معامله قیمت منحصر به فرد من استفاده می شود برای بسیاری از بازارهای جهانی مختلف، نه فقط فارکس.

با این حال، با در نظر گرفتن تجارت فارکس در سال های اخیر بسیار گسترده و به راحتی قابل دسترسی است، بسیاری از معامله گران فکر می کنند من فقط به بازار فارکس نگاه می کنم، اما این نمی تواند بیشتر از حقیقت باشد.

برای ما معامله گران قیمت، یادگیری خواندن پدیده پول در نمودار، بدین معناست که ما می توانیم تجارت و سود را تقریبا در هر بازار که می خواهیم، ​​به دست آوریم. با این حال، من نمی خواهم بیرون بیایم و استراتژی هایم را به هر نمودار قیمت در جهان اعمال کنم، حتی نزدیک نیستم! در حقیقت، من توصیه می کنم و دانش آموزان خود را برای تبدیل شدن به ” متخصصان ” در تعدادی از بازارها انتخاب کنید. این درس برخی از جزئیات مهم و گرایش های قیمت بازار های مورد علاقه من را مورد بحث قرار می دهد تا بتوانید برای آنها احساس کنید و درک کنید چرا من آنها را تجارت می کنم.
    گزینه های معاملاتی خود را محدود نکنید
    فرصت ها در سطح جهان وجود دارد و منفورترین بازارها را برای استفاده از این فرصت ها، از شاخص ها به کالاها به فارکس و گاهی حتی سهام می پردازیم. شما نمی خواهید خود را تنها به یک کلاس دارایی محدود کنید، زیرا این کار همچنین شانس موفقیت های طولانی مدت در بازار را محدود می کند.

به عنوان مثال، محدود کردن خودتان به فقط فارکس، بدین معنی است که شما به خوبی کار نمی کنید زمانی که جفت اصلی فارکس در حال تثبیت است، و بارها همه آنها یک بار ادغام می شوند. تمرکز خود را به بازارهای و فرصت های دیگر افزایش می دهد فرصت های بالقوه و بازده بالقوه. برای بسیاری از دلایل مهم، معامله گران صندوق هزاره به مجموعه های متنوعی از ابزار نگاه می کنند و به عنوان معامله گر خرده فروشان خصوصی ما باید همین کار را انجام دهیم!

علاوه بر این، برای کسانی که تنها روی فارکس تمرکز می کنند، واقعیت این است که نوسانات همیشه در جفت های اصلی FX که ما نگاه می کنند وجود ندارد. بنابراین، به نظر می رسد که شما باید به طور منظم به خارج از بازار فارکس نگاه کنید، به طوری که بدون فرصتی برای سودآوری نیستید. اگر نوسانات بسیار کمی وجود دارد، تعداد فرصت های تجاری کمی وجود دارد. به طور خلاصه شما بایستی تجارت کنید که چه چیزی در حال حرکت است تا پولی به عنوان یک
    معامله گر ایجاد کند

• 10 پاسخ
  • حسین اسدی

کاربر
    مهر ۸, ۱۳۹۷ در ۱:۴۷ ب.ظ

درک مشخصات محصول MetaTrader
    OTC، CFD، نقطه، آینده، فارکس، کالاها، شاخص ها، به عنوان مبدا، همه ی این محصولات و لغات را می توان بسیار گیج کننده و ناخوشایند دانست. بیایید همه ی آن را اینجا و اکنون ساده کنیم.

بازارهای نقطه – قیمت “نقطه قیمت” یک بازار توسط بانک های مرکزی و کارگزاران در سراسر جهان نقل شده است، به عنوان مثال، قیمت فعلی EURUSD در معاملات ارز فارکس به عنوان “قیمت نقطه” نقل قول شده است. بازارهای اوراق بهادار (این بدان معنی است که بیش از بازارهای متقابل) هیچ مبادله مرکزی ندارند و معاملات به صورت الکترونیکی انجام می شود، به طور مستقیم بین دو طرف (مانند کارگزار و یک معامله گر خرده فروش مانند شما) انجام می شود و این معامله براساس قیمت نقطه ای بازار بازار اساسی است. اندازه قرارداد و قیمت هر نقطه می تواند از یک کارگزار به بعد متفاوت باشد.

CFD – این برای قراردادها برای تفاوت است. این محصول توسط موسسات و یا کارگزاران ارائه می شود که محصول مالی پایه را نشان می دهد. بنابراین، هنگامی که شما CFD را در معرض فروش قرار می دهید، شما به طور مستقیم با بازار پایه برخورد نمی کنید، شما در بازار “آینه” معامله می کنید و این به این معنی است که تاجر های خرده فروشی معمولا به آن دسترسی دارند. این بازار آینه در بالای بازار آتی و یا بازار قرار دارد. بنابراین، شما می توانید یک CFD طلا را به عنوان مثال، که نشان دهنده بازار آتی طلا (به نام CFD آینده) است، به فروش می رساند یا شما می توانید یک CFD طلا که بازار نقدی طلا را نشان می دهد (به عنوان پول نقد cfd) معامله کنید.

طلا (و بعضی از بازارهای دیگر) به عنوان یک بازار نقدی و آینده بازار معامله می شود و با MetaTrader شما می توانید یک CFD نقدی را که بر روی بازار نقطه ای است، در برابر بازار قرار دهید. محصول واقعی آتی در شیکاگو، نیویورک یا لندن به صورت تبادل نظارتی است. مقادیر مختلف قرارداد و قیمت متفاوت قیمت در هر نقطه بین کارگزاران معمول است.
    فارکس تنها بازار نقطه ای است، با این حال، معاملات آتی ارز در مبادلات عمده وجود دارد اما ما آنها را تجارت نمی کنیم.
    کالاها و شاخص ها می توانند در یک بازار نقدی یا یک بازار آتی عرضه شوند، اما در جایی که می خواهید نقطه تجاری آنها را تبدیل به یک CFD نقدی کنید و در آن شما می خواهید آیندۀ تجارت، CFD آینده ای باشد.
    توجه – برای تجارت همان بازارهای که در این مقاله بحث می کنم، می توانید از طریق پلت فرم MetaTrader که از اینجا استفاده می کنید ، به آنها دسترسی پیدا کنید .

• حسین اسدی

کاربر
    مهر ۸, ۱۳۹۷ در ۱:۴۹ ب.ظ

بازارهای اصلی که تجارت من هستند …
    من به طور منظم در نگاه کرده و جفت ارزهای اصلی فارکس، S & P500، SPI200 (و دیگر شاخص های عمده سهام)، نفت خام و طلا کالاهای مورد علاقه من هستند دنبال کنید. اینها بخش عمده ای از بازارها هستند که من دوست دارم به طور فعال تماشا و تجارت کنم، اما من به طور مداوم به دیگران نگاه می کنم. در سال های اخیر، این بازار قابل ملاحظه ای به سود تجارت من کمک کرده اند و من هم آنها را در اخیر معامله رقابت معاملات که من برنده .

EURUSD – یورو / دلار جفت ارز فارکس

EURUSD، همچنین به عنوان یورو / دلار شناخته می شود، به عنوان یک محصول FX نقطه (فارکس) در پلت فرم Metatrader که من استفاده می شود ارائه می شود. قیمت نقدی EURUSD در هر زمان معین، نشان دهنده نرخ ارز فعلی بین یورو و دلار آمریکا است. به عنوان مثال، اگر نرخ ۱.۱۷۰۰ باشد، یعنی ۱ یورو به ارزش ۱.۱۷۰۰ دلار آمریکا است، به عبارت دیگر، یورو قوی تر از دلار است (همانطور که در حال حاضر).

رفتار بازار و گرایشات قیمت قیمت
    EURUSD تمایل بیشتری به جفت ارز بیشتر دارد. در نتیجه، در مقایسه با GBPUSD یا AUDUSD، می تواند تا حدودی خسته کننده باشد. به این ترتیب، سیگنال های عمل قیمت ، به خصوص در مدت زمان ۴ ساعته و روزانه نمودار، به طور معمول اغلب در این جفت پرداخت می شود. این تمایل به احترام به سطح حمایت و مقاومت دارد و با دوره های روند مداوم همراه است و پس از آن، دوره های طولانی مدت حرکات جانبی به خصوص در محدوده های تجاری بزرگ، مشخص می شود . EURUSD یک بازار مورد علاقه من است عمدتا به این دلیل که بسیاری از مردم آن را تجارت می کنند که بسیاری از سیگنال های واضح آن “خودخواهانه”

• علیرضا نیکوایی

کاربر
    مهر ۸, ۱۳۹۷ در ۲:۱۶ ب.ظ

GBPUSD – پوند ارز / پوند ارز فارکس

GBPUSD، همچنین به عنوان استرلینگ / دلار یا پوند / دلار معروف است، به عنوان یک محصول FX نقطه (فارکس) در پلت فرم Metatrader که من استفاده می شود ارائه می شود. قیمت نقدی GBPUSD در هر زمان خاص نشان دهنده نرخ ارز فعلی بین پوند انگلیس و دلار آمریکا است. به عنوان مثال، اگر نرخ ۱.۳۱۰۰ باشد، به این معناست که ۱ پوند انگلیس شما ۱،۳۱۰۰ دلار آمریکا دریافت می کند، به عبارت دیگر، پوند قوی تر از دلار است (همانطور که اکنون است

رفتار بازار و گرایشات قیمت قیمت
    به عنوان مثال GBPUSD تمایل دارد که نوسانات بیشتری نسبت به EURUSD داشته باشد. این به این معنی است که آن تمایل دارد حرکت بیشتری انجام دهد، شکستهای بزرگتر، روند بزرگتر و غیره. سیگنالهای عمل قیمت معمولا بیشتر در این جفت نسبت به سایر جفتهای FX واضحتر هستند. به طور کلی، من واقعا از تجارت GBPUSD لذت می برم و چون آن را به عنوان EURUSD به عنوان محبوب به عنوان محبوب و نوسانات بالاتر، آن را به سمت حرکت بیشتر و تثبیت کمی کمتر است، که به معاملات بیشتر پتانسیل به نفع یک معامله گر اقدام قیمت ماهر است.

• مهرناز مهری

کاربر
    مهر ۸, ۱۳۹۷ در ۲:۲۵ ب.ظ

USDJPY – دلار / ین فارکس ارز جفت ارز

USDJPY، همچنین به عنوان دلار / ین معروف است به عنوان یک محصول FX نقطه (فارکس) در پلت فرم Metatrader که من استفاده می شود ارائه شده است. قیمت نقدی USDJPY در هر زمان معین نشان دهنده نرخ ارز فعلی بین دلار و ین ژاپن است. به عنوان مثال، اگر نرخ ۱۱۰.۰۰ باشد، به این معناست که یک دلار آمریکا به ۱۱۰.۰۰ یوان خالص خواهد رسید، به عبارت دیگر، دلار قوی تر از ین است (همانطور که اکنون است).

رفتار بازار USDJPY و گرایشات قیمت قیمت
    من اولین کسی هستم که میپذیرم USDJPY میتواند یک بازار ناهموار برای تجارت باشد. این می تواند برخی از حرکت های نامنظم حتی در فریم های زمانی بالاتر. گفته می شود که گاهی اوقات بعضی از روند های پایدار و قابل پیش بینی می شود و سیگنال های عمل قیمت در این جفت به خوبی کار می کنند. این نیز یک بازار بسیار فنی است، به این معنی، آن را تمایل به احترام به سطح کلیدی بسیار قابل پیش بینی و دقیق است. فقط برای “ریز ریز کردن” مراقب باشید.
    AUDUSD – ارز استرالیا / دلار جفت ارز فارکس

AUDUSD، همچنین به عنوان Aussie / Dollar شناخته می شود به عنوان یک محصول FX نقطه (فارکس) در پلت فرم Metatrader ارائه شده است که من از آن استفاده می کنم. قیمت نقدی AUDUSD در هر زمان خاص، نشان دهنده نرخ ارز فعلی بین دلار استرالیا و دلار آمریکا است. به عنوان مثال، اگر نرخ ۰.۷۲۰۰ باشد، به این معناست که ۱ دلار استرالیا به شما کمک خواهد کرد .۷۲ سنت از یک دلار آمریکا، به عبارت دیگر، USD قوی تر از دلار استرالیا است (همانطور که اکنون است).

رفتار بازار AUDUSD و گرایشات قیمت قیمت
    از استرالیا، AUDUSD احتمالا کل جفت ارز مورد علاقه من برای تجارت است. همانطور که در مقاله من در مورد اینکه چرا باید یک بازار مورد علاقه داشته باشید، نوشتم، پیشنهاد می کنم یکی از جفت ارزهای فارکس را انتخاب کنید که واقعا با آن احساس راحتی می کنید (شاید ارز اصلی خود را در مقابل یکی دیگر از مهمترین ها) و واقعا با آن جفت “صمیمی” باشید. همانطور که در مقدمه گفتم، تبدیل شدن به یک معامله گر متخصص، چگونگی کسب درآمد است. این متفاوت از هر زمینه دیگری نیست، چه این دارو، ورزش، کسب و کار و یا سرمایه گذاری است؛ بیشتر متخصص شما تبدیل می شوید، پول بیشتری را که می خواهید انجام دهید. AUDUSD در مقایسه با GBPUSD و EURUSD، نسبت به GBPUSD و EURUSD کمی پایین تر است، اما این بازار بسیار تکنیکی است. هنگامی که روند آن را بسیار خوب به تجارت و آن را احترام به سطح بسیار خوب است. سیگنال های نمودار روزانه بسیار خسته کننده هستند. عاشق تجارت AUDUSD هستم

• مهرناز مهری

کاربر
    مهر ۸, ۱۳۹۷ در ۲:۳۲ ب.ظ

NZDUSD – کیوی / دلار جفت ارز فارکس

NZUDUSD، همچنین به عنوان کیوی / دلار شناخته می شود به عنوان یک محصول FX نقطه (فارکس) در پلت فرم Metatrader که من استفاده می شود ارائه شده است. قیمت نقدی NZDUSD در هر زمان خاص نشان دهنده نرخ ارز فعلی بین دلار۰ نیوزیلند و دلار آمریکا است. به عنوان مثال، اگر نرخ ۰.۶۵۰۰ باشد، به این معناست که ۱ دلار کایوی، شما را به قیمت ۶۵ سنت دلار می برد، به عبارت دیگر، USD قوی تر از دلار کیوی است (همانطور که اکنون است).

رفتار بازار NZDUSD و گرایشات قیمت قیمت
    KIWI بسیار شبیه AUDUSD است. بدیهی است، نیوزیلند و استرالیا همسایگان بعدی هستند، به طوری که آنها تمایل دارند که کاتالیزورهای مشابهی برای آنچه که ارزهایشان را می پردازند، باشد. به همین دلیل نمودار NZDUSD و AUDUSD اغلب به نظر می رسد. با این حال، توجه داشته باشید که NZDUSD می تواند دوره های بسیار ناهموار داشته باشد، این نمودار در حدود ۵۰ درصد از زمان حرکت خواهد کرد. به همین دلیل، در بیشتر موارد، AUDUSD را بیش از NZDUSD ترجیح می دهم، اما NZDUSD هنوز هم یک جفت اصلی FX بزرگ است که در هنگام نمایش یک سیگنال خود به دنبال آن می رود.

طلا – کالا (فلزات گرانبها)

من طلا فروش نقطه (XAUUSD) که در واقع یک CFD نقدی است. طلا آشکارا محبوب ترین فلز گرانبها در جهان است و همچنین به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.
    طلا تمایل به روند بسیار خوب در بین دوره های ادغام است. با این وجود، تحکیم می تواند بسیار ناقص و دشوار باشد. طلا می تواند ناپایدار باشد و حرکت های حرکتی بزرگ غیر معمول نیست، این به معنی پتانسیل بالقوه برای سود است، اما همچنین برای از دست دادن اگر شما ماهر و آماده نیست. طلا یکی از کالاهای مورد علاقه من برای تجارت است.

• رضا فولادوند

کاربر
    مهر ۸, ۱۳۹۷ در ۲:۳۶ ب.ظ

نفت خام – کالا (انرژی)

نفت خام به عنوان CFD پول نقد (نماد نقطه – USOIL) و یا یک CFD آینده (نماد – WTI.fs) ارائه می شود، یا یک تجارت خوب است، فقط می دانید که قیمت ها متفاوت هستند. نفت خام محبوب ترین کالای انرژی برای تجارت است و همراه با طلا یکی از دو کالای مورد علاقه من است.

رفتار بازار نفت و گرایش قیمت قیمت
    نفت خام بازار است که من به طور مرتب تجارت می کنم، احتمالا حتی بیشتر از طلا. من می گویم این کالای مورد علاقه من برای تجارت، و به دلایلی است. Crude تمایل به تجربه دوره های طولانی از حرکت های شدید / جهت حرکتی دارد و همچنین به طور کلی به اهداف پشتیبانی و مقاومت کلیدی احترام می گذارد . روغن می تواند بسیار ناپایدار با این حال، بنابراین آن را برای معامله آماتور و یا بی تجربه نیست.

نفت خام اغلب هفته ها یا ماهها پس از یک حرکت بزرگ تقویت می شود

• سعید بهرام پور

کاربر
    مهر ۸, ۱۳۹۷ در ۳:۱۶ ب.ظ

S & P500 – شاخص سهام ایالات متحده S & P500

S & P500 به عنوان یک قرارداد یا CFD نقدی در پلتفرم Metatrader I عرضه می شود. نماد cfd آینده را به عنوان S & P.fs مشاهده خواهید کرد و نماد نقدی CFD US500 است.

S & P500 شامل ۵۰۰ شرکت بزرگ و مهم مهم، عمدتا مبتنی بر ایالات متحده است و به عنوان معیار پیشگام در جهان برای سرمایه گذاران همه انواع شناخته می شود. همه سهام در شاخص S & P 500 در بورس اوراق بهادار نیویورک و NASDAQ معامله می شوند.

رفتار بازار S & P500 و گرایش های قیمت
    S & P500 یکی دیگر از بازارهایی است که اغلب در آن تجارت می کنم. این بازار بسیار خوبی برای خرید و نگهداری است، زیرا سهام ایالات متحده تمایل دارند روند بیشتری را طی کنند. با این حال، در زمان رکود اقتصادی یا آشفتگی اقتصادی، این بازار می تواند بسیار سریع به فروش برسد، سود سریع را از بین می برد. بنابراین، در حالی که این بازار نسبتا “آسان” برای تجارت است، درک درستی از فعالیت قیمت و پویایی بازار دارد تا در طولانی مدت سود ببرد.
    SPI200 – شاخص سهام استرالیا

قرارداد SPI 200 Futures قرارداد آتی معیار سهام در استرالیا بر اساس شاخص S & P / ASX 200 Index است. این همه مزایای سنتی مشتقات Index Equity را فراهم می کند. SPI 200 در قراردادهای ۱۰ شاخص سهام در آسیا از لحاظ حجم معامله رتبه بندی شده است.

SPI200 به عنوان یک قرارداد یا CFD نقدی عرضه می شود و شما نماد CFD آینده را به عنوان SPI200.fx مشاهده خواهید کرد و نماد نقدی CFD AUS200 است.

رفتار بازار و قیمت معاملات SPI200
    SPI200 یک تخصص از من است، بنابراین صحبت می کنند. من آن را دنبال کرده ام و آن را بیش از یک دهه تجارت کرده ام. این بازار تمایل به چرخش از سطوح کلیدی دارد و به همین علت است که ما می خواهیم به اغلب به محو شدن بپردازیم. به بیان دیگر، هنگامی که قیمت باعث حرکت به یک سطح کلیدی می شود، ما به دنبال مسیر دیگر یا محو شدن این سطح هستیم . این می تواند بسیاری از معامله گران را از بین ببرد، زیرا همانطور که شروع به ایجاد یک حرکت قوی می کند، اغلب به طور چشمگیری به سمت دیگری حرکت می کند. اما برای یک معامله گر قیمت معامله گران، این حرکات قوی از سطوح کلیدی کافی برای ایجاد آب دهان شما کافی

• زهرا سلیمانی

کاربر
    مهر ۸, ۱۳۹۷ در ۳:۱۹ ب.ظ

DAX – شاخص سهام آلمان

DAX (شاخص سهام آلمان)) یک شاخص تراشه بازار سهام آبی متشکل از ۳۰ شرکت بزرگ آلمان به تجارت در بورس اوراق بهادار فرانکفورت است.

DAX به عنوان یک قرارداد آتی و CFD نقدی در Metatrader ارائه می شود و نماد آینده به عنوان DAX30.fs و نماد نقدی CFD GER30 را مشاهده خواهید کرد.

رفتار بازار DAX و گرایشات قیمت قیمت
    DAX معاملات مشابه با S & P500 را انجام می دهد که در آن اغلب روند کاملا صعودی و گاهی اوقات برای یک دوره پایدار به سمت بالا حرکت می کند و به نظر می رسد که از هیچ جا بازار چند روزه ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش پیدا خواهد کرد. نه برای ضعف قلب مطمئن باشید با این حال، این نوسانات یک برکت است اگر شما آن را درک کنید و می دانید که چگونه می توانید عمل قیمت را بخوانید و به درستی از معاملات خود خارج شوید .

چرا من هر بازار را نگاه نمی کنم …

یکی از چیزهایی که احتمالا در ذهن شماست این است که چرا من چندین بازار مختلف را تجارت نمی کنم؟ پس از همه، من می توانم صدها محصول را که فکر می کنید فروختن. خوب، من آن را به محصولات مایع منحصر به فرد محدود می کنم و سپس آن را به بازارهای بیشتر محدود می کنم که سیگنال های قیمت را می بینم که نتایج مناسبی را در آن می بینند، بنابراین می دانم که من یک لبه دارم.

بیایید نگاهی به نمونه های چندگانه ای از این که چرا بازار عمده ای را برای مخلوط “مبهم” یا کمتر معامله شده انتخاب می کنم:

GBPUSD در مقابل EURGBP:

در زیر، ما نمودار روزانه GBPUSD را مشاهده می کنیم. توجه داشته باشید حرکت قدرتمند پایین و بالا و سیگنال های داخلی که تا به حال خوب کار کرده است. این فقط نمایش نمودار روزانه روزانه چند ماه گذشته است و می توانیم ببینیم که آن حرکت به سادگی و نه خیلی ریزه کاری شده است.

• زهرا سلیمانی

کاربر
    مهر ۸, ۱۳۹۷ در ۳:۲۴ ب.ظ

مودار نمودار GBPUS را به نمودار EURGBP زیر مقایسه کنید و یک دوره زمانی مشابه را نشان دهید و می توانید ببینید که نمودار بسیار گیج کننده و ناپایدار برای تجارت (چندین پیام خوب نیست، اگر وجود داشته باشد). این نمودار به نظر میرسد زشت است و اگر شما این روزها را دنبال کردید و سعی داشتید آن را تجارت کنید احتمالا از دست می دهید.

طلا در مقابل نقره:

طلا را از نقره ترجیح می دهم این مایع مایع است و به طور گسترده ای دنبال می شود و بهتر می شود و نمی خواهد طلا را تجارت کند؟ این به شدت نوسان می کند و روند زیادی دارد (چیزهای خوب برای معامله گران قیمت) و سیگنال هایی که شکل می گیرند بسیار واضح است.

در نمودار طلائی روزانه زیر، متوجه روند خوب و سیگنال های واضح که در آن روند شکل گرفت. این را با نمودار نقره زیر آن مقایسه کنید (نمایش یک دوره زمانی مشابه) و کاملا متفاوت خواهید بود.

• علیرضا نیکوایی

کاربر
    مهر ۸, ۱۳۹۷ در ۳:۲۸ ب.ظ

این نمودار غلط و ناپسند است، بدین معنی است که این تجارت را از نمودار طلائی بالا بالا ببرد، اما یک دانشمند راکتی را برای فهمیدن اینکه چرا …

نتیجه
    روش معاملاتی منحصر به فرد معاملات من که با آن کار می کنم، در مورد بسیاری از بازارهای جهانی مختلف، نه فقط فارکس قابل اجرا است، همانطور که می توانید در مثال های بالا مشاهده کنید. با این حال، فقط به این دلیل که صدها بازار مختلف وجود دارد که شما می توانید تجارت کنید، به این معنا نیست که شما باید همه آنها را تجارت کنید. من متوجه شده ام که تبدیل شدن به یک متخصص در بازارهای خاص، شما به احتمال زیاد شما را به موفقیت در تجارت طولانی مدت افزایش می دهد. شما می توانید هر یک از فلزات گرانبها را در خارج از کشور فروخت، اما چرا؟ من طلا را به فروش می رسانم، زیرا این بزرگترین و بهترین بازار فلزات گرانبها برای تجارت است و سیگنال های قیمت آن، نتایج مناسبی را ارائه می دهد.

اگر می خواهید تجزیه و تحلیل هفتگی و روزانه خود را در بازارهای بالا انجام دهید، من عملکرد قیمت خود را تجزیه و تحلیل می کنم و سیگنال های تجاری بالقوه را در روزنامه های روزمره تجارت من در اعضای خود بررسی می کنم . همچنین، تمام آموزه ها و استراتژی های درس من می تواند و باید بر روی شاخص ها، کالاها و فارکس، همانطور که در بالا بحث شد، و باید آن را استفاده کرد و حتی می تواند به سهام اصلی اعمال شود. همانطور که در بالا ذکر شد، زمانی که شما یاد می گیرید که “ردپاها” را که توسط قیمت عمل بر روی نمودار نگه داشته شده اند، کنار بگذارید، فرصت ها تقریبا بدون محدودیت هستند. با این حال، همه فرصت ها برابر نیستند و به همین دلیل است که شما نیاز دارید که متخصص شوید!

پاسخ دادن به: شهاب دانشور
من ایمیل های زیادی از طرف معامله گران می گیرم که …
کنسل
اطلاعات شما: