• معرفی اکسپرت DSProFx Scalp

   fx بروز رسانی شده 3 سال‌, 1 ماه پیش 1 عضو · 1 ارسال
 • fx

  کاربر
  مهر 16, 1397 در 2:01 ب.ظ

  DSProFx

  مشاور متخصص پوست سر DSProFx یک روبات فارکس کاملا اتوماتیک است که برای فروش اسکالپینگ استفاده می شود. سیگنال های تجاری مبتنی بر برخی شاخص ها هستند: میانگین متحرک، نوسانگر تصادفی، MACD و حجم شمع و الگوی که از زمان های مختلف ترکیب شده است.

  مفهوم، زمان بندی و جفت
  پوست سر DSProFx در M5 و M15 با مفهوم اصلی همیشه دنبال روند (به خصوص روند مبتنی بر H1 و H4) و در هر جفت کار می کند. این کار موثرتر خواهد بود در یک جفت کم توسعه یافته.

  معاملات ممکن است در حبس و / یا موقعیت های میانگین (بسته به شرایط روند) باز شود. اگر بازار در وضعیت روند باشد، موقعیت های میانگین را برای به حداکثر رساندن سود به دست خواهد آورد، اما اگر بازار در شرایط کنونی قرار گیرد، موقعیت های حبس را برای تعادل تجارت باز خواهد کرد تا زمانی که یک روند “روشن” پیدا شود.

  این معامله ها با هدف رشد سرمایه ای بسته می شود (سود)، و گاهی اوقات با متوقف کردن توقف برای به حداکثر رساندن سود، اگر معاملات در موقعیت های میانگین باشد، بسته می شود. سود کل نیز مبادله و کمیسیون را در نظر گرفته است.

  به عنوان مفهوم مفهوم / الگوریتم، هدر دادن موقعیت های معاملاتی یک چیز مشترک خواهد بود. بنابراین، شما باید از این ربات تنها در یک جفت در یک حساب کاربری استفاده کنید، زیرا همه پیشرفت های معاملاتی با رشد سهام و نیز سود کل حساب معاملاتی (به علت حرکت قیمت ارز جفت و مبارزه بین “خرید” و ” همچنین “فروش می کند”).

  برای مدیریت سرمایه خود، می توانید برخی از حساب های مختلف را باز کنید و سرمایه خود را گسترش دهید. سپس شما می توانید از این ربات در جفت ها یا فریم های مختلف استفاده کنید. این یک نوع از مدیریت ساده و امن پول است.

  حجم معاملات

  حداکثر حجم تجارت اولیه (تعداد زیادی) با حقوق صاحبان حساب با مدیریت دقیق پول کنترل خواهد شد. به عنوان مثال، اگر یک کارگزار ۵ رقمی باشد، حداکثر حجم تجارت اولیه ۰.۰۱ دلار در هر تجارت برای ۱۰۰۰ دلار ارزش سهام خواهد بود.
  برای سیستم AutoLot، افزایش حجم تجارت (مرحله زیادی) به همان شیوه محاسبه خواهد شد؛ اگر سود پیش از این به ۱۰۰۰ دلار برسد، حجم تجارت افزایش خواهد یافت. این بدان معنی است که اگر حجم سهام به ۲۰۰۰ دلار برسد، حجم تجارت ۰.۰۲ دلار خواهد بود.
  تعادل پیشنهاد شده

  تعادل توصیه شده در استفاده از این EA 1200 دلار است.

  دلال

  استفاده از این ربات در کارگزار ۵ رقمی یا ۴ رقمی.

  توانایی ها
  پوست سر DSProFx امکانات را فراهم می کند:

  برای کنترل ریسک با دو نوع محاسبات حجم تجارت با استفاده از حقوق صاحبان سهام.
  برای افزایش حجم تجارت (بر اساس محاسبه در نقطه ۱).
  برای محدود کردن حداکثر خطر (٪ از حقوق صاحبان سهام) تجارت.
  برای تنظیم معاملات از طریق تنظیم فاصله بین معاملات.
  DSProFx Scalp برای جلوگیری از قطع شدن نیاز به ورودی ندارد، زیرا در حال حاضر دارای کنترل های ایمنی چندگانه برای حساب تجاری است. این حجم معاملات را برای هر تجارت، فاصله بین معاملات کنترل می کند و همچنین کنترل حداکثر خطر را دارد.

  مولفه های
  BrokerDigits – رقمی از پلت فرم / کارگزار. دو گزینه وجود دارد:
  Five_5: برای کارگزار ۵ رقمی
  Four_4: برای کارگزار ۴ رقمی
  Dollar_perLot_perPip – ارزش (در دلار و یورو – پول اصلی) برای تجارت ۱ مقدار در هر pip. شما می توانید این را در حساب آزمایشی چک کنید و یک مقدار از ۱ کالا را وارد کنید و سپس تعادل را چک کنید وقتی که قیمت ۱ پیپ حرکت کند. دو گزینه وجود دارد:
  TenDollars_10: اگر مقدار ۱۰ دلار باشد
  OneDollar_1: اگر ارزش $ ۱ باشد
  LotSetting – روش محاسبه حداکثر حجم تجارت اولیه (مقدار زیادی) و افزایش حجم تجارت. دو گزینه وجود دارد:
  استاندارد: Lot = حقوق صاحبان سهام / ۱۰۰.۰۰۰
  ایمنی: Lot = حقوق صاحبان سهام / ۲۰۰.۰۰۰. (اینها مثال محاسبه برای کارگزار ۵ رقمی با Dollar_perLot_perPip = TenDollars_10 است.)
  Growing_Profit_Target_Pips – هدف سود حسابداری Equity در حال رشد برای بستن تمام موقعیت های تجاری است. این پیپ ها به صورت خودکار به پول سپرده تبدیل می شوند.
  MaximumLossPercent – حداکثر مجاز از دست رفته محاسبه شده با درصد صلاحیت. گاهی اوقات، از دست دادن شناور (از مجموع معاملات) می تواند به ۳۰۰۰-۵۰۰۰ پیپ به دلیل نوسان قیمت بازار است.
  TimeFrame – زمان بندی زمانی که EA اجرا می شود. مقادیر مناسب: M5 و M15.
  BreakEven_System – حرکت StopLoss را به شکستن نقطه حتی پس از موقعیت سود در حدود ۲۰ پیپ است.
  StartBreakEven_Pips – حداقل سود در پیپ ها برای شروع BreakEven_System.
  TrailingStop_in_Hedging – StopLoss را به دنبال حرکت قیمت حرکت دهید. سیستم توقف سیلندر به موقعیت هایی که دارای روند متفاوت با H4 است اعمال می شود.
  StartTrailingStop_Pips – حداقل سود در پیپ ها برای شروع سیستم TrailingStop.
  Close_Order – سیستم برای بستن سفارش. دو گزینه وجود دارد:
  By_TotalProfit – اگر مقدار کل سود به سود هدف برسد، سفارش نزدیک است.
  By_EquityGrowth – در صورتی که کل سود حسابداری به سود هدف برسد، سفارش نزدیک می شود.
  EveryTickMode – باز کردن موقعیت تجاری با هر سیگنال تیک. تنظیمات پیش فرض: false
  MagicNumber – شماره جادویی.

برای پاسخ به سیستم وارد شوید.

نوشته اصلی
0 از 0 نوشته ها ژوئن ۲۰۱۸
اکنون