Home تالار گفتگو فارکس چگونه ووچر پرفکت مانی بگیرم مزیت ووچر کارت پرفکت مانی

 • مزیت ووچر کارت پرفکت مانی

  ارسال شده توسط admin در آذر ۲۱, ۱۳۹۹ در ۹:۴۹ ب.ظ

  مزیت ووچر کارت پرفکت مانی
  ووچر کارت پرفکت مانی، مانند کارت شارژ، شامل یک کد چند رقمی است که نشان دهنده میزان مشخصی وجه نقد می باشد. در صورت داشتن ووچر کارت پرفکت مانی، بدون نیاز به داشتن حساب پرفکت مانی به راحتی و بدون کارمزد می توانید از آن در وب سایت های پذیرنده این نوع کارت خرید کنید و یا حساب خود را شارژ کنید و از آن استفاده نمایند.

  پس از ثبت نام و تائید هویت در فروشگاه usdbuy.ir، اقدام به خرید و فروش ووچر کارت پرفکت مانی کنید.

  روش شارژ کردن حساب پرفکت مانی با استفاده از ووچر کارت :اگر حساب پرفکت مانی دارید می توانید توسط ووچر کارت یا کارت شارژ پرفکت مانی، حساب خود را شارژ کنید. ابتدا وارد حساب کاربری خود در سایت پرفکت مانی (perfectmoney.is) شوید و login کنید.سپس بر روی گزینه (Deposit) کلیک کنید.در صفحه باز شده روی کلمه (e-Voucher) کلیک کنید.در صفحه بعد، شماره ووچر کارت یا کارت شارژ خود را در قسمت (e-Voucher #) و رمز ووچر کارت را در (Activation code) وارد کنید و گزینه (Activate an e-Voucher ) را بزنید. در این صورت موجودی کارت شارژ یا ووچر کارت، به کیف پول حساب پرفکت مانی شما افزوده می گردد.

  برای آشنایی با ساخت تصویری و راه اندازی ووچر پرفکت مانی از این لینک استفاده نمایید

  پرفکت مانی چیست؟

  تفاوت وب مانی و پرفکت مانی

  آموزش کار کردن با پرفکت مانی

  چگونه ووچر پرفکت مانی بگیرم

  افتتاح پرفکت مانی

  با ثبت نام در بروکر Amarkets از مزایای 100 درصد بونوس به تعداد واریز و همچنین برگشت پول بر اساس لات زده شده و همچنین از مزایای 70 دلار جایزه افتتاح حساب از طریق این لینک برخوردار شوید

  admin نوشته ای ارسال کردن در 2 سال, 1 ماه پیش 1 کاربر · 0 پاسخ
 • 0 پاسخ

با عرض پوزش، هیچ پاسخی یافت نشد.

پاسخ دادن به: admin
کنسل
اطلاعات شما: