Home تالار گفتگو فارکس اندیکاتورها و کندل شناسی روانشناسی بازار چیست؟ نایل فولر

• روانشناسی بازار چیست؟ نایل فولر

ارسال شده توسط بهادر اسلامی در شهریور ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۰ ق.ظ

۱۰درس برتر که من در ۱۸ سالگی تجربه کرده ام

همانطور که من بزرگتر میشوم، احساس تمایل عمیق تر و عمیقتری نسبت به بازپرداخت و کمک به معترضان جوان و کسانی که تازه

وارد بازی هستند، احساس می کنم. بازرگانی می تواند یک حرفه بسیار فریبکارانه باشد و اگر وقت خود را برای یادگیری از کسانی که چندین بار در اطراف «بلوک» بوده اند صرف کنید، می توانید زمان زیادی را صرف پول کنید.

در هنگام نوشتن این مطلب در یک کافی شاپ نشستم و من خیلی طولانی فکر کردم در مورد مهم ترین درس هایی که من در ۱۸ سال تجارت در بازار یاد گرفتم.

۱-مثل یک معامله گر دفاعی فکر کنید.

نقل قول معروف وارن بافت:قانون شماره ۱، هرگز پول را از دست ندهید. قانون شماره ۲، هرگز قانون شماره یک را فراموش نکن ”

شروع از معامله گران اغلب از طرز فکر نادرست به بازار می آیند . آنها فقط تلاش می کنند تا پول خود را به همان اندازه که ممکن

است سریع بفروشند، زمانی که در واقع، آنها باید سعی کنند تا پول خود را تا حد امکان محافظت کنند . شما در همان زمان می توانید در هر دو حالت ذهنی عمل نکنید.

شما باید میان این دو انتخاب کنید و اگر انتخاب نکنید تا پول خود را تا حد ممکن محافظت کنید، احتمالا آن را از دست خواهید داد

شما این را در جهان ورزشی زیاد می شنوید، اما در مورد تجارت نیز صادق است: بهترین تخطی دفاع خوب است. به همین دلیل است:
    راه رسیدن به موفقیت تجاری پایدار درازمدت، این است که در رویکرد خود دفاعی داشته باشید. این به این معنی است که شما
    زمانی که شرایط بازار درست است، زمانی که تمام معیارهای معامله معامله خود را برآورده کرده اید، تجارت کنید. هدف از تجارت نه تنها
    ه “کسب درآمد” است، بلکه برای از دست دادن پولی که شما ساخته اید، نیست! اینها دو چیز متفاوت هستند که نیاز به روحیه افراطی دارند

مترجم : گوگل چروم

• 4 پاسخ
  • احمدرضا فراهانی

کاربر
    شهریور ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۹ ق.ظ

۲- حفظ سرمایه تجاری برای موفقیت کلیدی است

. مشاهده نمودارها و نظارت بر معاملات در واقع باعث آسیب رساندن به نتایج شما خواهد شد

. معاملات خود را وارد کنید و سپس فکر کردن در مورد آنها را متوقف کنید

ساده ترین راه برای جلوگیری از افتادن بیش از حد تماشا و بیش از حد فکر در مورد معاملات خود را؟ تنظیم و فراموش کنید

۳- نتایج آخرین تجارت شما نباید بر تجارت بعدی تاثیر بگذارد

.پس از یک برنده بزرگ مراقب باشید: معامله گران اغلب پس از یک تجارت از دست دادن و بیش از حد اعتماد به نفس پس از برنده شدن بیش از حد ترسناک می شوند. در حال حاضر، در حالی که نه خوب است، من احساس می کنم بیش از حد اعتماد به نفس بیشتر خطرناک است. هنگامی که شما بیش از حد اعتماد به نفس می کنید، در نهایت خطرات بزرگتری را در بازار به وجود می آورید و این بدان معنی است که باعث خسارت های بزرگتر می شود، یک لکه ای از احساسات و اشتباهات تجاری ایجاد می کند که در یک روز می تواند حساب کاربری شما را پاک کند. مهم است که پس از یک تجارت بسته شدن و آرام شدن، بازتاب، نفس کشیدن، زمان بگذارید. بازار فردا خواهد بود ، بنابراین همیشه به یاد داشته باشید که. شما هرگز نباید احساس کنید که “ضروری” است که در تجارت باشید.

مترجم : گوگل

• رضا فولادوند

کاربر
    شهریور ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۹ ق.ظ

تجارت با فرکانس پایین:شما نیازی به تجارت زیادی ندارید تا پول زیادی در بازارهای ایجاد کنید

. من به شما می گویم، از ۱۸ سال تجربه تجارت زنده، بهترین معاملات تقریبا همیشه واضح ترین آنهاست

۵: قبل از اینکه وارد شوید، بدانید که کی در آن شما بیرون می روید

یکی از اجزای مهم مأموریت فرایند تجاری، تعیین خروج تجاری شما است ، قبل از اینکه روی دکمه خرید یا فروش کلیک کنید

این یک درس عظیم است که من چندین سال به زودی به یاد می آوردم. اجازه ندهید که اینقدر طول بکشد!

خروج خیلی سخت تر از ورود است!یشتر معامله گران بر اساس احساسات خروج می کنند. انجام این کار، معمولا در پی یا پیروزی بسیار کوچک یا از دست دادن بزرگ است

۶ -تجارت بیش از حد راه سریع برای از دست دادن تمام پول شما است

• سعید بهرام پور

کاربر
    شهریور ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۷ ق.ظ

با چارچوب زمانبندی روزانه راحت باشید

اگر به مدت طولانی به من مراجعه کرده باشید، می دانید که من مقالات بسیاری در مورد قدرت نمودارهای چارچوب بالاتر نوشته و چرا باید روی آنها تمرکز کنید. یکی از بزرگترین دلایل متمرکز شدن در فریم های زمانی بالاتر این است که آنها به عنوان یک فیلتر طبیعی برای همه سر و صدای بازار عمل می کنند و اگر به طور گسترده ای از تجارت خود پیروی کنید، طبیعی است که تنها با تمرکز بر روی آنها تجارت کنید

نمودار روزانه، به نظر من ، کلید تجزیه و تحلیل فنی است

۷: آیا در شب میتوانید به راحتی بخوابید: آیا شما در معرض تردید در مورد پولی که در معرض خطر هستید قرار می گیرید؟ آیا شما در حال بیدار شدن در شب و غرق شدن در طبقه پایین برای بررسی نمودار در لپ تاپ شما؟ یا بدتر، در رختخواب بر روی گوشی خود چک کنید

۸: شما به سادگی نمی توانید بدون داشتن تسلط بر استراتژی تجاری خود، تجارت را شروع کنید . انجام چنین کاری همانند تلاش برای پرواز هواپیمای تجاری بدون آموزش است و امیدوار است که سقوط نکنید. چنین نخواهد شد هرگز! محال است

استاد مدیریت پول خود باشید:همانطور که در بند ۷ بالا گفتم، شما باید بتوانید با پولی که در بازار ریسک می کنید در شب بخوابید اگر بخواهید شانس موفقیت
    درازمدت داشته باشید، ابتدا متوجه می شوید که این مبلغ برای شما چه مقدار است .

• بهادر اسلامی

کاربر
    شهریور ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۲ ق.ظ

۹:آیا هنوز خودت را تسلط دارید؟

تا زمانی که با نقاط ضعف ذهنی / عاطفی که شما دارید (با وجود همه ما، بعضی از آنها) را مقابله کنید، هرگز به عنوان یک معاملهگر

پول مضاعف نخواهید داشت. موفقیت تجاری در نتیجه رفتن به یک سفر شخصی و تسخیر مشکلات و دشمنان در ذهن شما، از روش

تجاری شما استفاده می شود. اکثر معامله گران این واقعیت را درک نمی کنند تا زمانی که دیر شود.
    یک معامله گر ریزهکاری، پس از بسته شدن یک برنده خوب، بلافاصله به بازار باز خواهد گشت و یا دوباره به تجارت در آن روز
    ین تقریبا همیشه یک اشتباه است به زودی RARELY یک سیگنال تجاری احتمالا در انتظار شما خواهد بود پس از اینکه فقط از تجارت بزرگ پیروی کردید. به من اعتماد کن.

۱۰-۰. همنوای و مطابقت: به معنای هم جهت بودن وحمایت کردن چندین عامل در جهت معامله شماست که شامل (روند . سطوح حمایت و مقاومت . سیگنال)

شمابه سادگی در برنامه تجارت خود بنویسید که هر گونه تجارت شما باید روند، سطح و سیگنال را در توافق بداند یا وارد آن نباشید. این نوع چیزها برای شروع معامله گران، برای ایجاد اعتماد و نظم و انضباط مفید است. من توصیه می کنم این را امتحان کنید اگر تازه یا در حال مبارزه هستید.

همیشه به یاد داشته باشید که شما در کنترل خود هستید و این قدرت واقعی شما در بازار است و تنها شانس شما برای ضرب و شتم مخالفان شما در این بازی است. خود کنترل چیزی است که شما یا از مربیان مانند من یاد می گیری

مطالب خلاصه از مقاله بود

مترجم گوگل

پاسخ دادن به: بهادر اسلامی
۱۰درس برتر که من در ۱۸ سالگی تجربه کرده ام هم…
کنسل
اطلاعات شما: