Home تالار گفتگو فارکس اندیکاتورها و کندل شناسی اندیکاتور فارکس فریوی

 • اندیکاتور فارکس فریوی

  ارسال شده توسط شهاب دانشور در فروردین ۲۷, ۱۳۹۷ در ۱۲:۴۴ ب.ظ

  ین اندیکاتور برپایه ی اندیکاتور معروف CCI بنا شده است. در حقیقت این اندیکاتور CCIهای مختلف را برروی برخی از قاب های زمانی ( Time Frame ) بررسی می کند و ۴ خط موازی تشکیل می دهد که به آنها بزرگراه یا Freeway می گویند. از چپ به راست اطلاعات مربوط به قاب های زمانی ۱۵ دقیقه، ۳۰ دقیقه، یک ساعت و ۴ ساعته می باشد.

  ایده ی اصلی، ورود به بازار درست در زمانی است که هر چهار ساسا برروی روند موافقت کنند. ولی مشاهده و تحلیل بازار برروی هر قاب زمانی میسر می باشد و اندیکاتور همیشه در قاب های زمانی از پیش تعیین شده وظیفه خود را انجام می دهد.

  سیگنال های معاملاتی به شرح زیر می باشند
  زمانی که تمام چهار بزرگراه به رنگ سبز تغییر کرد، سیگنال خرید صادر می شود.

  زمانی که تمام چهار بزرگراه به رنگ قرمز تغییر کرد، سیگنال فروش صادر می شود.

  نکات مهم زمان نصب اندیکاتور
  اگر قصد استفاده از این اندیکاتور را دارید حتما اطمینان کسب کنید که دکمه ی ” ساسا ” در متاتریدر شما روشن باشد. این به این دلیل است که اندیکاتور در سمت راست نموادر قیمت به نمایش اطلاعات می پردازد و درصورتی که دکمه ی فوق را روشن نکنید قیمت به زیر اندیکاتور میرود و تحلیل کردن غیر ممکن می شود. از مسیر زیر نیز می توانید این کار را انجام دهید:

  (Right click on your chart -> Options -> Common -> enable Chart shift)

  پس از روشن کردن، مطابق عکس زیر یک مثلث کوچک برروی چارت نمایش داده می شود که با کلیک کردن و کشیدن آن می توانید قیمت را باز هم به سمت چپ ببرید.

 • 0 پاسخ

با عرض پوزش، هیچ پاسخی یافت نشد.

پاسخ دادن به: شهاب دانشور
ین اندیکاتور برپایه ی اندیکاتور معروف CCI بنا شده…
کنسل
اطلاعات شما: