Home تالار گفتگو فارکس معرفی ارزهای دیجیتالی ارز دیجیتال PIVX – پیو اکس چیست ؟

 • ارز دیجیتال PIVX – پیو اکس چیست ؟

  ارسال شده توسط علیرضا نیکوایی در فروردین ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۴ ب.ظ

  ارز دیجیتال PIVX – پیو اکس چیست ؟

  درباره ارز دیجیتال پی آی وی اکس اطلاعات فنی و تخصصی PIVX
  ارز دیجیتال پیواکس (به انگلیسی : PIVX) مخفف کلمه (Private Instant Verified Transaction) و با الگوریتم رمزگذاری Quark یک ارز دیجیتال است که تا کنون ۵۵,۶۱۸,۴۸۸ سکه از بینهایت سکه این ارز ارائه شده است. [ کسب اطلاعات فنی کاملتر + قیمت لحظه ای PIVX ]

  پیو ایکس (PIVX) چیست؟
  Pivx یک پلتفرم پیشرفته از ارز دیجیتال مانند بیت کوین است. این برنامه بر روی رایانه شما ایجاد شده و نگهداری می شود. مانند بیت کوین هیچ کنترل متمرکز بر این ارز دیجیتال وجود ندارد و آنها توسط یک دولت یا یک بانک ایجاد نمی شوند، بلکه توسط صاحبان و اپراتورهای masternode که توسط الگوریتم Seesaw PIVX پاداش داده می شوند، ایجاد شده اند. پیواکس اساسا همانند Dash است، اما همچنین دارای برخی از پیشرفت هایی است که به آن اجازه می دهد تا برخی از مشکلات که بیت کوین را برای مدت زمان طولانی درگیر کرده اند را حل کند.

  PIVX از ژانویه ۲۰۱۶ از جعبه کد دش توسط S3v3nHacks و Coin-Server ساخته شده است. ابتدا آن را به عنوان Darknet منتشر کرد و بعد در تاریخ ۱ مارس ۲۰۱۷ به اسم Private Transacted Verified Transaction به اختصار PIVX معرفی شد.
  هدف اصلی پیو اکس این است که به انجام تراکنش ها به صورت فوری و خصوصی کمک کند. در حالی که ما در راه رسیدن به این هدف هستیم، برخی از ویژگی ها حال توسعه هستند و درآینده نزدیک ظاهر خواهند شد.

 • 0 پاسخ

با عرض پوزش، هیچ پاسخی یافت نشد.

پاسخ دادن به: علیرضا نیکوایی
ارز دیجیتال PIVX – پیو اکس چیست ؟ درباره ارز دیجی…
کنسل
اطلاعات شما: