دانلود رایگان اکسپرت استوکاستیک

دانلود رایگان اکسپرت استوکاستیک برای متاتریدر۴ بورس و فارکس

شاید بتوان استوکاستیک را پس از میانگین متحرک (Moving Average) یکی از پرطرفدارترین انواع اندیکاتور فارکس نامید. به کمک این اندیکاتور انواع و اقسام استراتژی های معاملاتی می توان طراحی کرد و با آنها در بورس، فارکس و یا هر بازار دیگری به معامله کردن پرداخت. برای همین ما این مطلب را به دانلود اکسپرت استوکاستیک اختصاص برای متاتریدر۴ اختصاص دادیم تا گوشه ای از نیاز برخی معامله گران مرتفع گردد. پس برای دانلود اکسپرت استوکاستیک با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

اکسپرت استوکاستیک چطور معامله می کند؟
اندیکاتور استوکاستیک توسط آقای دکتر جورج لین (Dr. George Lane) در اواخر دهه ۱۹۵۰ میلادی طراحی و ساخته شد. عبارت استوکاستیک اشاره به رابطه بین قیمت جاری بازار و میانگین قیمت در یک دوره خاص دارد. اندیکاتور استوکاستیک دو خط اصلی و سیگنال را به نمایش می گذارد که دارای خطوط حمایت و مقاومتی نیز در خود دارند. تنظیمات پیش فرض و مناسب نیز K% 5، D% 3 می باشد.

اکسپرتی که در این مطلب آن را معرفی کرده ایم و در پایان صفحه می توانید به رایگان آن را دانلود نمایید، از استراتژی های زیر برای معامله استفاده می کند.

کراس اور خطوط استوکاستیک در نواحی اشباع خرید/اشباع فروش
ورود خط اصلی استوکاستیک به نواحی اشباع معامله
خروج خط اصلی استوکاستیک از نواحی اشباع معامله
آیا معامله با اکسپرت استوکاستیک سودده است؟
مسلما این مهم ترین سوالی است که می توانید بپرسید که آیا معامله با اکسپرت استوکاستیک سودده است؟ خب برای پاسخ به این سوال دو راه داریم. یکی استناد به هیستوری معاملاتی سازنده این اکسپرت فارکس و دیگری دانلود و تست آن در زوج ارزهای مختلف و تایم فریم های مختلف. در زیر تصاویر هیستوری معاملاتی این ربات را مشاهده می نمایید اما دقت داشته باشید در بازار فارکس به هیچ وجه به تصاویر اعتماد نکنید و حتما خودتان در شرایط واقعی آن را تست نمایید.
دانلود رایگان اکسپرت استوکاستیک

آشنایی با دیگر اکسپرت ها
دانلود اکسپرت های سودده
دانلود هفت اکسپرت مشهور فارکس
تبادل رایگان اکسپرت سودده
بایگانی اکسپرت رایگان
معرفی اکسپرت سودده simple_news
ربات معامله گر فارکس

مقالات مرتبط

پاسخ