بازیابی keyfile از طریق کیپر وبمانی

بازیابی keyfile از طریق کیپر وبمانی بسیار آسان و راحت است

فایل کلیدی یا Key File یک فایل مخصوص برای ابزار کلاسیک است که شامل داده‌های لازم برای تائید ورود و دسترسی‌ کاربر‌ها به اطلاعات WMID آنها می‌باشد.

این فایل پسوند kwm. دارد و حجم آن ۱۶۴ بایت است. در نسخه‌های قبلی‌ برنامه ابزار کلاسیک، فایل کلیدی باید به صورت دستی‌ ایجاد میشد.

اما در نسخه جدید ابزار کلاسیک، وارد کردن WMID و رمز عبور جهت دسترسی‌ به اکانت وبمانی کافیست و از شما فایل کلیدی یا همان Key file خواسته نمی‌‌شود.

(چون این فایل قبلا و به هنگام ثبت نام در جایی‌ ذخیره شده و اطلاعات آن جهت ورود به اکانت با هر بر وارد شدن به اکانت بازخوانی میشود)

هرچند در چند صورت، نرم‌افزار علاوه بر WMID و رمز عبور اکانت وبمانی، از شما فایل کلیدی و کد دسترسی‌ فایل کلیدی که به آن Access code نیز گفته میشود، را خواهد خواست.

در صورتی‌ که

ویندوز کامپیوتر خود را نصب دوباره (reinstall) کنید و یا با یک کاربر جدید وارد کامپیوتر خود شوید (log in کنید)
بعضی‌ از پارامترهای خاص کامپیوتر خود را دستکاری یا اصلاح کنید
از یک کامپیوتر دیگر سعی‌ کنید به WMID (اکانت وبمانی) خود وارد شوید
شما باید اطمینان پیدا کنید که هیچ فردی به فایل کلیدی و کد دسترسی‌ یا همان Access code شما، دسترسی‌ نداشته باشد.

فایل کلیدی خود را روی یک فلش مموری یا CD ذخیره کنید و همراه خود داشته باشید. بهتر است چند کپی دیگر از فایل کلیدی خود، در مکانهای دیگر مثلا در ایمیل مطمئن خود، ذخیره داشته باشید.

شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که کد دسترسی‌ خود را در جایی‌ یاداشت و ذخیره کرده اید.

فایل کلیدی بدون داشتن کد دسترسی‌ بی‌ فایده است.

کد دسترسی‌ در خود کامپیوتر شما ایجاد شده است و نه در سیستم وبمانی و این بدین معنی‌ است که هیچ کس نمی‌تواند جهت بازیابی (restore) آن به شما کمک کند.

پس لطفا کد دسترسی‌ خود را فراموش نکنید.

دریافت فایل کلیدی پشتیبان (Backup):

ابتدا ابزار کلاسیک یا Webmoney Keeper Classic خود را باز کنید و از منو، گزینه Tools/setting را انتخاب نمایید.

در پنجره ای‌ که باز میشود، گزینه Security را انتخاب کرده، روی Save keys to file کلیک نمائید و مکان مورد نظر جهت ذخیره فایل را انتخاب کنید و فایل کلیدی را ذخیره نمایید.

بازیابی keyfile از طریق کیپر وبمانی

پس از اینکه پیغام تائیدِ گرفتن کپی پشتیبان از فایل کلیدی خود را دریافت کردید، روی Yes کلیک کنید.

بازیابی keyfile از طریق کیپر وبمانی

عدد را وارد کرده و دوباره روی Yes کلیک کنید.

بازیابی keyfile از طریق کیپر وبمانی

کد دسترسی‌ را وارد کنید و روی Yes کلیک نمایید. کد دسترسی‌ را در جایی‌ امن ذخیره کنید. این کد برای رمز گشایی کردن (decrypt) از فایل کلیدی شما استفاده خواهد شد.

بازیابی keyfile از طریق کیپر وبمانی

اطلاعات بیشتر دربارهٔ کد دسترسی‌ یا Access code:

کد دسترسی‌ چیزی شبیه به رمز عبوری است که برای یک فایل zip شده تعریف شده است و جهت دسترسی‌ به محتویات فایل zip شده، ابتدا باید این رمز عبور وارد شود.

کد دسترسی‌ یک رمز عبور مخصوص برای فایل کلیدی میباشد. این کد دسترسی‌ را در جایی‌ امن یاداشت و حفظ کنید. وقتی‌ که شما فایل کلیدی را ذخیره کنید، کد دسترسی‌ ‌ست خواهد شد.

لطفا در نظر داشته باشید که شما کسی‌ هستید که کد دسترسی‌ یا Access code را تعیین یا set کرده اید و این کد برای وبمانی فرستاده نمی‌شود.

این یعنی، اگر شما این کد را فراموش کنید، کد قابل بازیابی نخواهد بود. اگر نتوانید کد دسترسی‌ خود را به یاد آورید، فایل کلیدی بی‌ فایده خواهد بود.

شما میتوانید فایل کلیدی خود را دوباره ذخیره کنید و یک کد دسترسی‌ جدید برای آن در طول فرایند تعیین نمائید.

اگر به WMID خود دسترسی‌ نداشته باشید، شما میبایست فایل کلیدی خود را بازیابی (Restore access) کنید.

در پایان انجام مراحل بازیابی، یک فایل کلیدی و کد دسترسی‌ آن (که وبمانی برای شما تعیین کرده و به شما نمایش خواهد داد) برای شما ارسال خواهد شد.

نکته: کد دسترسی‌ با کد فعالسازی که به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال میشود، متفاوت است

بازیابی keyfile وبمانی
بازیابی keyfile از طریق کیپر وبمانی
بازیابی رمز وبمانی

راهنمای وبمانی ……. کیف پول وبمانی ……. آموزش کیپر کلاسیک وبمانی …….. آموزش پرسنال پاسپورت وبمانی …….. انتقال وجه با وب مانی ……..

نکاتی در مورد وبمانی …….. شرکت وبمانی …… آموزش راه اندازی E-NUM ……… سقف تراکنش وبمانی ……. انواع پاسپورت وبمانی ……..

افتتاح حساب وبمانی …….. ارتقا حساب وبمانی از الیاس به فرمال …….. ارتقای وبمانی به لایت وب پرو ……. تکمیل فرم اینیشیال پاسپورت وبمانی ……. وب مانی مینی استاندارد

با ثبت نام در سایت Dezpro.net یک دلار هدیه ثبت نام در کیف پول دلاری خود دریافت نمایید و از طریق این کیف پول با درگاههای پرداخت (ارز دیجیتال – وبمانی و پرفکت مانی) پرداخت خود را انجام دهید

مقالات مرتبط