Home تالار گفتگو فارکس اندیکاتورها و کندل شناسی چگونه قانون ۸۰/۲۰ برای تجارت فارکس کاربرد دارد نایل فولر پاسخ به: چگونه قانون ۸۰/۲۰ برای تجارت فارکس کاربرد دارد نایل فولر

• شادی خسروپناه

کاربر
    آبان ۹, ۱۳۹۷ در ۷:۴۳ ق.ظ

همانطور که یارو استارک در پست وبلاگ خود در قانون ۸۰/۲۰ اشاره می کند و چرا زندگی شما را تغییر می دهد :

“با تعداد این بدان معنی است که ۸۰ درصد از نتایج خود را از ۲۰ درصد از ورودی های شما می آیند. همانطور که پارتو با تحقیق خود نشان داد، این «قاعده» نسبت به نسبت ۸۰/۲۰، درست همانطور که بسیار ناهموار است، با این حال در بسیاری موارد این نسبت می تواند خیلی بیشتر باشد – ۹۹/۱ ممکن است به واقعیت نزدیک تر باشد.

من می خواستم با نقل قول بالا از یارو استارک شروع کنم چون در تجارت، قانون ۸۰/۲۰ بیشتر مانند ۹۰/۱۰ یا گاهی حتی ۹۹/۱ است، همانطور که می گوید.

چگونه اغلب شما شنیدید “۹۰٪ از معامله گران شکست خوردند، درحالی که تنها حدود ۱۰٪ پول را ثابت می کنند”؟ اغلب، من مایل به شرط بندی. در حالی که نسبت دقیق معامله گرانی که پول را در مقابل کسانی که پول را از دست می دهند، بدیهی است که تقریبا غیرممکن است، احتمالا بین ۸۰/۲۰ تا ۹۵/۵ است. آیا تا به حال به خود فکر کرده اید “چرا به نظر می رسد که تجارت بسیار دشوار است که ۸۰ یا ۹۰ درصد از مردم در آن شکست بخورند؟” من مایل به شرط بندی شما هستم، و در اینجا پاسخ من به این پرسش فراگیر است:

تجارت نهایی “حرفه ای کمتر” است، اما برای اکثر مردم نیز با پذیرفتن موارد زیر، بسیار مشکل است:

۸۰٪ از تجارت باید ساده و تقریبا بدون دردسر باشد، ۲۰٪ دشوار است
    ۸۰٪ از سود حاصل از ۲۰٪ معاملات است
    ۸۰٪ از زمانی که بازار ارزش خرید را ندارد، ۲۰٪ آن است
    ۸۰٪ از زمان شما نباید در تجارت باشد، ۲۰٪ شما می توانید
    ۸۰٪ از معاملات باید بر روی نمودار زمانی روزانه نمودار باشد، ۲۰٪ می تواند سایر فریم های زمان باشد
    ۸۰ درصد موفقیت تجاری، نتیجه مستقیم معاملات روانشناسی و مدیریت پول است، ۲۰ درصد از استراتژی / سیستم است
    بیایید به هر یک از نکات بالا کمی عمیق تر برویم و ببینیم که چگونه می توانید شروع به استفاده از آنها برای تجارت کنید، و امیدواریم شروع به بهبود آن کند.