Home تالار گفتگو فارکس اندیکاتورها و کندل شناسی The Most Profitable Markets I Trade – نایل فولر پاسخ به: The Most Profitable Markets I Trade – نایل فولر

• علیرضا نیکوایی

کاربر
    مهر ۸, ۱۳۹۷ در ۳:۲۸ ب.ظ

این نمودار غلط و ناپسند است، بدین معنی است که این تجارت را از نمودار طلائی بالا بالا ببرد، اما یک دانشمند راکتی را برای فهمیدن اینکه چرا …

نتیجه
    روش معاملاتی منحصر به فرد معاملات من که با آن کار می کنم، در مورد بسیاری از بازارهای جهانی مختلف، نه فقط فارکس قابل اجرا است، همانطور که می توانید در مثال های بالا مشاهده کنید. با این حال، فقط به این دلیل که صدها بازار مختلف وجود دارد که شما می توانید تجارت کنید، به این معنا نیست که شما باید همه آنها را تجارت کنید. من متوجه شده ام که تبدیل شدن به یک متخصص در بازارهای خاص، شما به احتمال زیاد شما را به موفقیت در تجارت طولانی مدت افزایش می دهد. شما می توانید هر یک از فلزات گرانبها را در خارج از کشور فروخت، اما چرا؟ من طلا را به فروش می رسانم، زیرا این بزرگترین و بهترین بازار فلزات گرانبها برای تجارت است و سیگنال های قیمت آن، نتایج مناسبی را ارائه می دهد.

اگر می خواهید تجزیه و تحلیل هفتگی و روزانه خود را در بازارهای بالا انجام دهید، من عملکرد قیمت خود را تجزیه و تحلیل می کنم و سیگنال های تجاری بالقوه را در روزنامه های روزمره تجارت من در اعضای خود بررسی می کنم . همچنین، تمام آموزه ها و استراتژی های درس من می تواند و باید بر روی شاخص ها، کالاها و فارکس، همانطور که در بالا بحث شد، و باید آن را استفاده کرد و حتی می تواند به سهام اصلی اعمال شود. همانطور که در بالا ذکر شد، زمانی که شما یاد می گیرید که “ردپاها” را که توسط قیمت عمل بر روی نمودار نگه داشته شده اند، کنار بگذارید، فرصت ها تقریبا بدون محدودیت هستند. با این حال، همه فرصت ها برابر نیستند و به همین دلیل است که شما نیاز دارید که متخصص شوید!