• رضا فولادوند

  کاربر
  شهریور ۲۰, ۱۳۹۷ در ۶:۴۰ ق.ظ

  ۹. آیا برنامه‌ای برای خروج از این تجارت دارم؟
  آیا شما یک برنامه خروج برای این تجارت دارید؟ برنامه کلی شما برای خروج از این تجارت برای برنده شدن یا شکست چیست؟ آیا در حال برنامه‌ریزی برای خروج از یک سطح افقی خاص هستید یا قصد دارید توقف خود را دنبال کنید و اجازه دهید که تجارت به این دلیل ادامه پیدا کند که در یک روند قوی است؟ آیا ممکن است در یک نقطه خاص به breakeven حرکت کنید یا صرفا بروید و فراموش کنید؟ این جزئیات باید قبل از ورود به تجارت اتو شوند. اگر یک تغییر چشمگیر از رویدادها روی دهد، در حالی که تجارت زنده است (مانند یک برگشت عمل قیمت بزرگ در مقابل موقعیت شما)شما می‌توانید مداخله کنید، اما در اغلب موارد، شما می‌خواهید استراتژی خروج خود را تعیین کنید و به آن توجه نکنید. به من توهین کرد.راهنمایی برای خروج از خروجیبرای بیشتر از این.

  ۱۰ تا نقشه تجارت من رو داره؟
  در نهایت، اگر همه سوالات بالا را با موفقیت پاسخ داده‌اید، پاسخ شما به این سوال آخر باید “بله” باشد. برنامه کسب‌وکار شما می‌تواند یک چک لیست مانند این باشد، اگر چه شما جزئیات بیشتری ارائه خواهید کرد، و تنها در صورتی که یک تجارت از هر فیلتر عبور کند، باید آن را “خوب” بدهید. نگران نباشید، در نهایت، روند عبور از هر فیلتر به یک عادت تبدیل خواهد شد و چیزی که حتی لازم نیست در مورد آن فکر کنید. شما به طور شهودی متوجه خواهید شد که آیا یک تجارت همه فیلترها و معیارهای شما را از بین می‌برد، زیرا چندین بار برنامه / برنامه خود را به صورت دستی سپری خواهید کرد و این به بخشی از شما تبدیل خواهد شد.

  نتیجه‌گیری
  همه ما به راهنمایی در زندگی نیاز داریم، همه ما به مربیان برای پیشرفت و برتری نیاز داریم. من می‌توانم راهنمای کسب‌وکار شما باشم و به شما یاد بدهم چه می‌دانم و چه چیزهایی را از طریق خودم آموخته‌ام،دوره‌های تجاریو اعضای جامعه، اما این بستگی به شما دارد که در “کار سخت” قرار بگیرید و از آنچه یاد می‌گیرید پیروی کنید. درس امروز یک بخش دیگر از پازل تجاری است؛ شما باید واقعا یک چک لیست درست کنید و آن را در خرید روزانه تان استفاده کنید و اگر اینکار را انجام دهید، من تضمین می‌کنم که شما شاهد بهبود در معاملات خود خواهید بود. شما طبیعتا بیشتر انتخاب خواهید شد و در مورد این که چه معاملاتی را انجام می‌دهید و چگونه بازار را اداره می‌کنید، more و methodical خواهید بود.
  این لیست خرید را بخشی از برنامه کاری روزانه خود قرار دهید و شما شگفت‌زده خواهید شد که چطور بدون آن معامله کردید.