Home تالار گفتگو فارکس اندیکاتورها و کندل شناسی روانشناسی بازار چیست؟ نایل فولر پاسخ به: روانشناسی بازار چیست؟ نایل فولر

• بهادر اسلامی

کاربر
    شهریور ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۲ ق.ظ

۹:آیا هنوز خودت را تسلط دارید؟

تا زمانی که با نقاط ضعف ذهنی / عاطفی که شما دارید (با وجود همه ما، بعضی از آنها) را مقابله کنید، هرگز به عنوان یک معاملهگر

پول مضاعف نخواهید داشت. موفقیت تجاری در نتیجه رفتن به یک سفر شخصی و تسخیر مشکلات و دشمنان در ذهن شما، از روش

تجاری شما استفاده می شود. اکثر معامله گران این واقعیت را درک نمی کنند تا زمانی که دیر شود.
    یک معامله گر ریزهکاری، پس از بسته شدن یک برنده خوب، بلافاصله به بازار باز خواهد گشت و یا دوباره به تجارت در آن روز
    ین تقریبا همیشه یک اشتباه است به زودی RARELY یک سیگنال تجاری احتمالا در انتظار شما خواهد بود پس از اینکه فقط از تجارت بزرگ پیروی کردید. به من اعتماد کن.

۱۰-۰. همنوای و مطابقت: به معنای هم جهت بودن وحمایت کردن چندین عامل در جهت معامله شماست که شامل (روند . سطوح حمایت و مقاومت . سیگنال)

شمابه سادگی در برنامه تجارت خود بنویسید که هر گونه تجارت شما باید روند، سطح و سیگنال را در توافق بداند یا وارد آن نباشید. این نوع چیزها برای شروع معامله گران، برای ایجاد اعتماد و نظم و انضباط مفید است. من توصیه می کنم این را امتحان کنید اگر تازه یا در حال مبارزه هستید.

همیشه به یاد داشته باشید که شما در کنترل خود هستید و این قدرت واقعی شما در بازار است و تنها شانس شما برای ضرب و شتم مخالفان شما در این بازی است. خود کنترل چیزی است که شما یا از مربیان مانند من یاد می گیری

مطالب خلاصه از مقاله بود

مترجم گوگل