Home تالار گفتگو فارکس اندیکاتورها و کندل شناسی روانشناسی بازار چیست؟ نایل فولر پاسخ به: روانشناسی بازار چیست؟ نایل فولر

• سعید بهرام پور

کاربر
    شهریور ۱۹, ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۷ ق.ظ

با چارچوب زمانبندی روزانه راحت باشید

اگر به مدت طولانی به من مراجعه کرده باشید، می دانید که من مقالات بسیاری در مورد قدرت نمودارهای چارچوب بالاتر نوشته و چرا باید روی آنها تمرکز کنید. یکی از بزرگترین دلایل متمرکز شدن در فریم های زمانی بالاتر این است که آنها به عنوان یک فیلتر طبیعی برای همه سر و صدای بازار عمل می کنند و اگر به طور گسترده ای از تجارت خود پیروی کنید، طبیعی است که تنها با تمرکز بر روی آنها تجارت کنید

نمودار روزانه، به نظر من ، کلید تجزیه و تحلیل فنی است

۷: آیا در شب میتوانید به راحتی بخوابید: آیا شما در معرض تردید در مورد پولی که در معرض خطر هستید قرار می گیرید؟ آیا شما در حال بیدار شدن در شب و غرق شدن در طبقه پایین برای بررسی نمودار در لپ تاپ شما؟ یا بدتر، در رختخواب بر روی گوشی خود چک کنید

۸: شما به سادگی نمی توانید بدون داشتن تسلط بر استراتژی تجاری خود، تجارت را شروع کنید . انجام چنین کاری همانند تلاش برای پرواز هواپیمای تجاری بدون آموزش است و امیدوار است که سقوط نکنید. چنین نخواهد شد هرگز! محال است

استاد مدیریت پول خود باشید:همانطور که در بند ۷ بالا گفتم، شما باید بتوانید با پولی که در بازار ریسک می کنید در شب بخوابید اگر بخواهید شانس موفقیت
    درازمدت داشته باشید، ابتدا متوجه می شوید که این مبلغ برای شما چه مقدار است .