دسته : خواندنی ها

پرداخت بدون حساب بانکی

 

از جمله روش های دریافت وجه از طریق وب سایت، استفاده از سرویس دهنده های الکترونیکی است.

از معتبرترین و امن ترین حساب های الکترونیکی، پی پال ، مانی بوکرز ، پیزا ( آلرت پی ) را می توان نام برد که از نظر عمومیت بین المللی و ایمنی در ردیف اول قرار می گیرند.

هر کدام از این حساب های بانکی درگاه مختص به خود را دارند و معمولا شرایط بسیار سخت گیرانه ای را اعمال می کنند. هر سرویس دهنده معتبر حساب های الکترونیکی برای تایید هویت صاحبین حساب روش های مختلفی دارد.

با توجه به شرایط تحریم ها، در صورتی که تابعیت ایرانی های مقیم ایران آشکار شود منجر به مسدود شدن حساب ایرانی ها می شود. بنابراین باید از روش های دور زدن تحریم استفاده کرد.

برخی دیگر از حساب های بین المللی الکترونیکی هم وجود دارند که اگرچه عمومیت جهانی آنها به اندازه حساب های نام برده شده نیست، اما حساب های معتبری هستند و شرایط آسان تری به ویژه برای ایرانی ها دارند. از جمله این حساب ها، حساب الکترونیکی روسی با نام وب مانی و یا حساب های لیبرتی ریسرو و پرفکت مانی می باشند.

این حساب ها نیز، هریک درگاه پرداخت الکترونیکی ویژه خود را دارند.

 

خرید اینترنتی با کارت وب مانی

شما به راحتی می توانید از طریق کارت وب مانی (WMZ Card) و بدون نیاز به حساب وب مانی در درگاه های پرداخت وب مانی پرداخت انجام دهید.بدین منظور کافیست

بعد از انتخاب محصول مورد نظرتان روی گزینه ی پرداخت با وب مانی کلیک کنید. وارد صفحه ای مشابه تصویر زیر خواهید شد.

روی گزینه Other Method کلیک نمایید حال پرداخت با WM – Card انتخاب نمایید.

شماره کارت خود را وارد و روی Next کلیک کنید.

برای تکمیل خرید وارد صفحه فوق خواهید شد. اطلاعات پرداخت را چک کنید و با وارد کردن کد کارت وب مانی و ایمیل خود،خریدتان را تکمیل نمایید.

# جایگزین های پی پال
# انتقال سریع پول

4 Thoughts to “پرداخت بدون حساب بانکی”

  1. سلام با وب مانی فقط میشه خرید اینترنتی کرد یا کارهای دیگه هم میشه انجام داد ؟

    1. سلام , با وبمانی تمام کارهایی ک یک بانک انجام میدهد را میتوانید انجام دهید , خرید بلیط هواپیما ,هتل, پرداخت ,برداشت,کارت به کارت , خرید از فروشگاه های بزرگ جهان و غیره

  2. سلام من چطور میتونم یک حساب وب مانی داشته باشم ؟ مرسی

    1. با سلام , به سایت وبمانی مراجعه کنید و فرم ثبت نام و کامل پر کنید , در ابتدا حسابتون به صورت الیاس می باشد و میتوانید با فرستادن پاسپورت و یا کارت ملی حسابتون را به فرمال ارتقا بدید , بعدا برای ارتقای بیشتر میتوانید تقاضا بدید من براتون حسابتون را به اینیشیال ارتقا بدم

Leave a نظر

X