بازیابی keyfile وبمانی

بازیابی keyfile وبمانی بسیار آسان است

کی فایل برای حساب کیپر کلاسیک می باشد که پسوند فایل آن بصورت kwm است.
گواهی یا certfication برای حساب کیپر لایت می باشد که پسوند فایل آن بصورت .cer است و بروی مرورگر کاربر نصب می شود.

جهت بازیابی keyfile وبمانی و certfication وبمانی می توانید آموزش زیر را مطالعه بفرمائید:

در وب مانی، شما دارای یک فایل اصلی یا اصطلاحا key file  هستید.

اگر احیانا این فایل کلیدی در سیستم رایانه شما مخدوش شد یا دسترسی به آن را نداشتید، وب مانی این امکان را برای شما ایجاد کرده است که به راحتی بتوانید بازیابی keyfile وبمانی را احیا کنید.

و یا ممکنه شما کد دسترسی یا access code خود را فراموش کرده باشید , دیگر فایل کلید وب مانی کلاسیک قابل استفاده نخواهد بود.

کد دسترسی شما در سرور وب مانی ذخیره نمی شود و نمی تواند دقیقا کدی که انتخاب کرده اید را به شما یادآوری کند.

اما سیستم جدید وب مانی این امکان را می دهد تا چنانچه رمز عبور حساب کلاسیک خود یا اکسس کد و یا فایل کلید خود را از دست داده اید، با طی کردن مراحلی آنها را مجددا بدست آورید.

این مراحل سخت و پیچیده نیست.

برخلاف تنها راه گذشته که ایمیل زدن و انتظار برای پاسخ وبمانی بود، در سیستم جدید وب مانی که آموزش آن به صورت جامع نوشته شده است،

امکان دریافت فایل کلید و بازیابی پسورد و Access code جدید فراهم شده است.

برای این کار ابتدا بر روی این لینک رفته و صفحه وب مانی را باز کنید. اگر صفحه به زبان روسی است، از گزینه زیر صفحه، بخش English را انتخاب کرده تا صفحه برای شما انگلیسی شود.

بازیابی keyfile وبمانی

اگر شما در وب مانی، کد WMID را فراموش کردید، شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را در زمانی که وارد سیستم شده اید، در باکسی که در تصویر فوق مشاهده می کنید وارد نمایید.

سپس گزینه CONTINUE را فشار دهید. پیشنهاد میکنم wmid را وارد نمایید و از اینجا ادامه دهید

برای بازیابی keyfile وبمانی از طریق برنامه کامپیوتر کلاسیک وبمانی کلیک کنید و هچنین برای دانلود برنامه کیپر کلاسیک وبمانی از طریق این لینک برنامه را دانلود کنید

راهنمای بیشتر در مورد وبمانی

نقل و انتقالات در این سیستم، با سرعت و امنیت بالا انجام شده، ارزان و غیرقابل شناسایی است و البته غیرقابل بازگشت و برای استفاده از این خدمات، نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری نیست.

مهمترین ویژگی این سیستم، امنیت بالای آن است.

هنگامی که نرم‌افزار وبمانی را برروی ویندوز نصب می‌کنید، حسابی ایجاد کرده و از آن استفاده می‌کنید، به شما فایلی حاوی کد حساب ارائه خواهد شد. شما به آن کد برای دسترسی به حساب نیاز خواهید داشت.

درضمن، کاربر می‌تواند به‌منظور جلوگیری از دسترسی سایرین به حسابش، در تنظیمات حسابش، دستیابی را تنها به یک یا چند IP محدود کند.

برخی حقایق درباره وبمانی

  • نقل و انتقالات وبمانی، نیاز به هیچ بانک یا دستگاه عابربانکی ندارد و می‌تواند از طریق نرم‌افزار کیف پول وبمانی انجام شود.
  • وبمانی در نوامبر 1998 در روسیه و برای نقل و انتقال آسانتر پول در طول بحران مالی روسیه در سال 1998 ایجاد شده است.
  • اگر در هنگام فرآیند نقل و انتقال در وبمانی، آدرس گیرنده وجه، اشتباه وارد شود، دو حالت پیش می‌آید. اگر چنین آدرسی وجود خارجی نداشته باشد، انتقالی انجام نخواهد شد و پیغام خطا دریافت خواهید کرد، اما اگر تصادفا چنین آدرسی، وجود خارجی داشته باشد، آنگاه دیگر پول شما قابل بازگشت نیست و تنها راه بازگشت وجه، این است که شخص دریافت‌کننده قبول کند که وجه واریزی شما را بازگرداند.
  • وبسایت‌های زیادی هستند که پرداخت با وبمانی را می‌پذیرند، اما معروفترین وبسایت‌هایی که در ایران می‌توان با آنها کار کرد، aliexpress,, Iglobe.ru, UralAirLines, bangood و resello هستند.

 

بازیابی keyfile وبمانی
بازیابی keyfile از طریق کیپر وبمانی
بازیابی رمز وبمانی

راهنمای وبمانی ……. کیف پول وبمانی ……. آموزش کیپر کلاسیک وبمانی …….. آموزش پرسنال پاسپورت وبمانی …….. انتقال وجه با وب مانی ……..

نکاتی در مورد وبمانی …….. شرکت وبمانی …… آموزش راه اندازی E-NUM ……… سقف تراکنش وبمانی ……. انواع پاسپورت وبمانی ……..

افتتاح حساب وبمانی …….. ارتقا حساب وبمانی از الیاس به فرمال …….. ارتقای وبمانی به لایت وب پرو ……. تکمیل فرم اینیشیال پاسپورت وبمانی ……. وب مانی مینی استاندارد

با ثبت نام در سایت Dezpro.net یک دلار هدیه ثبت نام در کیف پول دلاری خود دریافت نمایید و از طریق این کیف پول با درگاههای پرداخت (ارز دیجیتال – وبمانی و پرفکت مانی) پرداخت خود را انجام دهید

مقالات مرتبط