بازیابی keyfile وبمانی

کی فایل برای حساب کیپر کلاسیک می باشد که پسوند فایل آن بصورت kwm است.
گواهی یا certfication برای حساب کیپر لایت می باشد که پسوند فایل آن بصورت .cer است و بروی مرورگر کاربر نصب می شود.
جهت بازیابی key file و certfication وبمانی می توانید آموزش زیر را مطالعه بفرمائید:

در وب مانی، شما دارای یک فایل اصلی یا اصطلاحا key file  هستید. اگر احیانا این فایل کلیدی در سیستم رایانه شما مخدوش شد یا دسترسی به آن را نداشتید، وب مانی این امکان را برای شما ایجاد کرده است که به راحتی بتوانید keyfile را احیا و بازیابی کنید.

و یا ممکنه شما کد دسترسی یا access code خود را فراموش کرده باشید , دیگر فایل کلید وب مانی کلاسیک قابل استفاده نخواهد بود. کد دسترسی شما در سرور وب مانی ذخیره نمی شود و نمی تواند دقیقا کدی که انتخاب کرده اید را به شما یادآوری کند. اما سیستم جدید وب مانی این امکان را می دهد تا چنانچه رمز عبور حساب کلاسیک خود یا اکسس کد و یا فایل کلید خود را از دست داده اید، با طی کردن مراحلی آنها را مجددا بدست آورید. این مراحل سخت و پیچیده نیست. بر خلاف تنها راه گذشته که ایمیل زدن و انتظار برای پاسخ وبمانی بود، در سیستم جدید وب مانی که آموزش آن به صورت جامع نوشته شده است، امکان دریافت فایل کلید و بازیابی پسورد و Access code جدید فراهم شده است.
برای این کار ابتدا بر روی این لینک رفته و صفحه وب مانی را باز کنید. اگر صفحه به زبان روسی است، از گزینه زیر صفحه، بخش English را انتخاب کرده تا صفحه برای شما انگلیسی شود.

اگر شما در وب مانی، کد WMID را فراموش کردید، شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را در زمانی که وارد سیستم شده اید، در باکسی که در تصویر فوق مشاهده می کنید وارد نمایید. سپس گزینه CONTINUE را فشار دهید. پیشنهاد میکنم wmid را وارد نمایید و از اینجا ادامه دهید

برای بازیابی keyfile وبمانی از طریق برنامه کامپیوتر کلاسیک وبمانی کلیک کنید

آموزش کیپر کلاسیک وبمانی
آموزش مینی استاندارد وبمانی
بازیابی keyfile از طریق کیپر وبمانی
آموزش راه اندازی E-NUM
بازیابی رمز وبمانی

مقالات مرتبط

پاسخ