بازیابی رمز وبمانی

برای بازیابی رمز عبور وب مانی مراحل زیر را دنبال کنید.

شناسه وب مانی خود را وارد کنید WMID

ابتدا به صفحه بازیابی بروید و در صورتی که شناسه خود را دارید، آن را مطابق تصویر زیر وارد کنید در غیر این صورت می توانید ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را نیز وارد کنید.

وارد کردن کد تایید

حالا برای شما ایمیلی ارسال می شود که در آن یک کد موقتی وجود دارد. در صورتی که به ایمیل خود به هر دلیلی دسترسی ندارید، می توانید گزینه I don’t have access to my e-mail را علامت بزنید تا کد SMS شود.

 

WMID مورد نظر را انتخاب کنید

در مرحله بعدی از شما خواسته می شود تا WMID مورد نظر که قصد تغییر رمز عبور آن را دارید، انتخاب کنید. در نهایت روی Continue کلیک کنید.

 

سوال امنیتی و بررسی دسترسی به حساب
در این مرحله از شما خواسته می شود تا در صورتی که به حساب خود دسترسی دارید، کدی که به آن ارسال شده را وارد کنید. همچنین می بایست پاسخ سوال امنیتی که در هنگام افتتاح حساب تعیین کردید را وارد کنید. در صورتی که به WMID دسترسی ندارید، گزینه I don’t have access to my WMID را علامت گذاری کنید.

درخواست را ثبت کنید

در نهایت از شما خواسته می شود تا برای تکمیل درخواست بر روی گزینه Recover password کلیک کنید.

پیام موفقیت آمیز بودن عملیات

در نهایت در صورتی که اطلاعات وارد شده درست باشد، پیامی مانند تصویر زیر مشاهده می کنید.

توجه داشته باشید که وابسته به اطلاعاتی که ارائه می کنید ممکن وب مانی از شما بخواهد تا به روش های متفاوتی از جمله ارسال SMS هویت خود را تایید کنید.

در این صورت ممکن است رمز عبور جدید به روش متفاوتی مثلا از طریق SMS برای شما فرستاده شود و حتی در صورتی که به اندازه کافی اطلاعات وارد شده درست نباشد، از شما خواسته می شود تا مدارک شناسایی خود را ارسال کنید.

در صورت تمایل می توانید پسورد خود را پس از ورود موفق به حساب کاربری، تغییر دهید

آموزش کیپر کلاسیک وبمانی
آموزش مینی استاندارد وبمانی
بازیابی keyfile وبمانی
بازیابی keyfile از طریق کیپر وبمانی
آموزش راه اندازی E-NUM

مقالات مرتبط

پاسخ