انواع پاسپورت وبمانی

انواع پاسپورت وبمانی و محدودیت‌های آنها

در سیستم وبمانی، هر مقدار که پاسپورت شما معتبرتر باشد، سقف تراکنش‌های مجاز شما بیشتر خواهد بود. لذا در صورتیکه با اکانت وبمانی خود، مبالغ بالایی‌ را جابجا می‌کنید، به شما توصیه میکنیم که حتما برای گرفتن پرسنال پاسپورت وبمانی اقدام کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

شرکت وبمانی، با توجه به ابزار استفاده شده توسط کاربر، و همچنین نوع پاسپورتی که اخذ کرده است، سقف تراکنش‌های هر کاربر را در بازه‌های زمانی‌ روزانه، هفتگی و ماهیانه تعیین کرده است.

حداکثر میزان تراکنش مجاز بر حسب نوع پاسپورت:

حداکثر میزان تراکنش مجاز الیاس پاسپورت

هماتطوریکه ملاحظه میکنید، با اخذ پرسنال پاسپورت وبمانی، هیچگونه محدودیتی در میزان تراکنشها ( بر حسب دلار آمریکا یا WMZ ) نخواهید داشت. لذا در صورتیکه با اکانت وبمانی خود، مبالغ بالایی‌ را جابجا می‌کنید، به شما توصیه میکنیم که حتما برای گرفتن پرسنال پاسپورت وبمانی اقدام کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

در سیستم وبمانی، هر کاربر دارای یک پاسپورت (Passport) می‌باشد. پاسپورت یک مجوز دیجیتال است که بر اساس اطلاعات شخصی‌ ارائه شده توسط کاربر صادر میشود.
 
انواع پاسپورت در سیستم وبمانی که کاربر میتواند برای گرفتن آنها اقدام کند، عبارتند از:
 
الیاس پاسپورت وبمانی (Alias WM-Passport) : در هنگام ثبت نام کاربر در سیستم وبمانی، این پاسپورت بصورت خودکار و رایگان صادر میشود. این پاسپورت نشان میدهد که اطلاعات ارائه شده توسط کاربر تایید نشده اند.
 
فرمال پاسپورت وبمانی (Formal WM-Passport) : در صورتیکه کاربر اطلاعات شخصی‌ خود را در سایت مرکز تاییدات شرکت وبمانی وارد کند، فرمال پاسپورت بصورت رایگان برای او صادر میشود.هر چند کاربر پس از اخد فرمال پاسپورت تا حدی تعیین هویت شده است اما همچنان به عنوان یک کاربر به رسمیت شناخته نمی‌شود.
 
اینیشال پاسپورت وبمانی (Initial WM-Passport) : این پاسپورت برای دارندگان فرمال پاسپورت صادر میشود. نماینده رسمی وبمانی میتواند با بررسی اطلاعات شخصی کاربر و مدارک هویتی او، اینیشیال پاسپورت صادر نماید.
 
 

پرسنال پاسپورت وبمانی (Personal WM-Passport) : این پاسپورت اصلی ترین پاسپورت در سیستم وبمانی میباشد و برای دارندگان فرمال پاسپورت صادر میشود. نماینده رسمی وبمانی میتواند با بررسی اطلاعات شخصی کاربر و مدارک هویتی او، پرسنال پاسپورت صادر نماید.

 

0 0 رای
Article Rating

مقالات مرتبط

در صورت پاسخ بمن خبر بده
پاسخ جدید را
guest
7 نظرs
قدیمی ترین نظرات
جدیدترین نظرات بیشترین رای
بازخورد درون خطی
دیدن همه نظر
fx
fx
مرداد 23, 1397 9:24 ق.ظ

خیلی خوبه مرسی از اطلاعاتتون

saedi
مرداد 30, 1397 5:26 ب.ظ

سلام ببخشید من چطوری میتونم پاسپورتمو ارتقا بدم مرسی از همکاریتون

xxy
xxy
شهریور 4, 1397 2:41 ب.ظ

سلام و عرض ادب چه جوری میتونم پاسپورت وبمانی داشته باشم مرسی از اطلاعتتون

dr.rezaei
شهریور 24, 1397 4:57 ق.ظ

خیلی ممنون از شما وبمانی من اینیشیال شد سپاسگذارم

7
0
به جمع نظرات بپیوندیدx
()
x
X