• معرفی اکسپرت wolfgrid EA

ارسال شده توسط شهاب دانشور در مهر ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۲ ق.ظ

ولف جرد EA
    گرگ گرید EA یک مشاور متخصص با استفاده از شاخص های سفارشی برای شناسایی تغییرات روند است. نوشته ها معمولا دقیق هستند و در صورتی که روند با عقب ماندن با تأخیر، موقعیت ها توسط یک سیستم شبکه هوشمند مدیریت شود.

این سیستم از شبکه ای از سفارشات استفاده می کند که بعد از توقف ضرر به مقدار زیادی افزایش می یابد. اندازه شبکه برای ایمنی بیشتر محدود شده است.

این شامل یک فیلتر امنیتی است که مانع از ورود به یک روند غیر منتظره بدون رولپردازی ناشی از انتشار جدید می شود.

الزامات
    بهینه شده برای کار با EURUSD برای زمان بندی M15.
    حداقل مبلغ توصیه شده ۱۰۰۰ دلار برای مقدار اولیه تعیین شده به ۰.۰۵ است.
    برای رسیدن به نتایج بهتر، کارگزار ECN با انتشار کم توصیه می شود.
    سازگار با حساب های ۴ و ۵ رقمی.
    سازگار با تمام کارگزاران از جمله کارگزاری ایالات متحده با استفاده از قانون FIFO

پشتیبانی و تنظیم فایل ها
    کمک در نصب و پیکربندی مشاوران متخصص. برای ارسال ایمیل به من احساس راحتی کنید.
    ورودی ها
    تنظیمات خودکار برای مقدار ثابت
    تنظیمات اتوماتیک را برای مقدار ثابت فعال کنید – برای تنظیم مقدار درست بر اساس مقدار سرمایه گذاری و سطح خطر به درست تنظیم کنید.
    سرمایه گذاری – مقدار سرمایه گذاری در ارز حساب.
    سطح خطر – سطح خطر سرمایه گذاری شما. این مقدار زیادی را تنظیم می کند / از دست دادن توقف / گرفتن سود / توقف ضرر شبکه.
    مدیریت مالی
    روش مدیریت پول (MM) – روش برای محاسبه مقدار زیادی و توقف ضرر.
    مقدار لات ثابت – مقدار اولیه (استفاده می شود زمانی که MM “ثابت لات”).
    مقدار زیادی بر اساس٪ تعادل – مقدار اولیه بر اساس٪ از تعادل (استفاده می شود زمانی که MM “درصد متعادل”).
    ثابت توقف ضرر – توقف ضرر و زیان در حساب ارز (استفاده می شود زمانی که MM “ثابت لات”).
    توقف ضرر بر اساس٪ تعادل – ضرر توقف محاسبه شده بر اساس٪ از تعادل (استفاده می شود زمانی که MM “درصد متعادل”).
    حداکثر لات – حداکثر مقدار زیادی برای عملیات EA. اگر مقدار ۰ باشد هیچ محدودیتی ندارد
    توری
    توری
    Factor Lot – عامل زیادی برای سفارشات دوم و بعدی.
    نگاهی به سود – سود.
    Grid Stop Loss – اندازه از دست دادن توقف.
    Max Grid Size – تعداد حداکثر سفارشات برای باز کردن در همان زمان.
    پارامترهای دیگر

فاصله پیاده روی – فاصله توقف توقف (فقط برای توقف توقف غیر اتوماتیک).
    حداکثر اسپرد – حداکثر انتشار قبل از یک نظم در انتظار سفارش مجاز است.
    شماره سحر و جادو – تعداد جادویی برای تمایز سفارشات از دیگران EA.
    نظرات – نظرات در مورد عملیات تجاری.
    من به سختی کار کرده ام تا اطمینان حاصل کنم که همه چیز من را اولا منافع کاربران من را منعکس می کند. درخواست بازخورد و رتبه بندی باید به خصوص یک تجربه کاربری خیر مثبت باشد. این به من کمک خواهد کرد تا استراتژی تجاری من را بهبود بخشم.

• 0 پاسخ

با عرض پوزش، هیچ پاسخی یافت نشد.

پاسخ دادن به: شهاب دانشور
ولف جرد EA گرگ گرید EA یک مشاور متخصص با استفاده …
کنسل
اطلاعات شما: