• معرفی اکسپرت BF Scalper EA

ارسال شده توسط حسین اسدی در مهر ۳, ۱۳۹۷ در ۷:۱۹ ب.ظ

منطق پشت BF SCALPER EA بسیار ساده اما موثر است – EA با استفاده از جوش از باندهای بولینگر برای سیگنال های ورود و خروج.
    سطوح از دست رفته قابل قبول بین ۲۰ تا ۶۰ پیپ متفاوت است.
    شما می توانید TP کوچک ثابت را بین ۴-۸ پیپ استفاده کنید یا منطق خروج را ترک کنید تا از موقعیت خود مراقبت کنید.
    منطق خروج نیز مبتنی بر شاخص BB است و حتی زمانی که قیمت نزدیک است یا خط متضاد BB را کاهش می دهد، حتی در صورت از دست دادن تجارت نیز نزدیک می شود. این دستور پارامتر BandBreakExit است که بهترین کار را از منهای یک به plus یک یا دو انجام می دهد.
    مدت زمان توصیه شده: M15
    جفت ارز پشتیبانی شده: GBPUSD، EURUSD، EURCHF، EURAUD، GBPCAD، USDCAD، USDCHF و USDJP
    تنظیمات پیش فرض برای GBPUSD است. من فایل های مجموعه ای را برای دیگر جفت های پشتیبانی شده آماده کرده ام. از آنجا که من نمی توانم آنها را در اینجا وارد کنم، لطفا با من تماس بگیرید، و من آنها ا را برای شما ارسال می کنم.
    مهم: توجه به پارامترهای CTHour1-6! آنها بسیار مهم هستند! برای به دست آوردن نتایج مناسب، شما باید آنها را به درستی با توجه به بروکر GMT خود را تنظیم کنید. به دقت توضیحات پارامتر را در زیر بخوانید!
    مولفه ها
    TicksTrade – اگر “اشتباه” باشد، منطق در ابتدای نوار M1 اعدام خواهد شد، در غیر این صورت محاسبه خواهد شد و با قیمت جدید محاسبه می شود.
    StealthMode true / false – از دست دادن توقف پنهان کرده و سطح سود را در منطق برنامه افزایش می دهد و آنها را به کارگزاران نامرئی می کند. اگر از این حالت استفاده می کنید، توقف ضرر و سفارشات سود در سرور معاملاتی قرار نمی گیرد.
    EmergencyStopDist – سطح دوم حفاظت، زمانی که StealthMode استفاده می شود. در مقادیر بزرگتر از صفر، سطح دوم ثبات (اضطراری) StopLoss را در فاصله ای بیشتر از StopLoss مخفی مجازی قرار می دهد. در چنین مواردی، مقدار اضطراب اضطراری StopLoss مجموع مقدار EmergencyStopDist و مقدار StopLoss مخفی خواهد بود.
    MinEquity – حداقل اوراق بهادار مورد نیاز برای تجارت.
    BandPeriod – دوره Bollinger Bands.
    BandBreakEntry – شکست در پیپ های ۴ رقمی خط BB برای آغاز یک تجارت متقابل (ارزش می تواند منفی باشد).
    BandBreakExit – شکست در پیپ های ۴ رقمی خط مقابل BB برای شروع بسته شدن تجارت موجود (ارزش می تواند منفی باشد).
    UseTrendFilter – این را به “true” تغییر دهید اگر می خواهید تنها در جهت روند تعریف شده توسط دو MA در زیر تجارت کنید.
    MA_Fast_Period – دوره متوسط ​​حرکت سریع.
    MA_Slow_Period – دوره متوسط ​​حرکت آهسته
    MA_Trend_TF – زمانبندی هر دو MAs.
    TimeRestriction – به طور پیش فرض، این “درست” است، بنابراین EA تنها در ساعت های ذکر شده در زیر تجارت می کند. اگر شما نمی خواهید از فیلتر کردن زمان استفاده کنید، این پارامتر را به «اشتباه» تغییر دهید.
    CTHour1 – 6 – شش اسلات ممکن برای ساعات معاملاتی. مقادیر ۰ تا ۲۳ اسلات را فعال کنید. یک مقدار بزرگ مانند ۵۵ برای غیرفعال کردن اسلات وارد کنید بهترین نتایج از تجربه ما در ۲۱ و ۲۲ GMT به دست می آید. شما باید این ساعت ها را به کارگزاران خود تغییر دهید. مقادیر پیش فرض برای GMT ​​+۲ (زمان زمستان) سازگار است.
    WednesdaySwapFilter true / false – فیلتر مبادله روز چهارشنبه شب را در جهت تعویض منفی لغو می کند، اگر مبادله بدتر از پارامتر MaxNegSwapPips باشد.
    MaxNegSwapPips – منهای ۰.۵ پیپ به نظر آستانه معقول است.
    RolloverTimeFilter true / false – سوئیچ کردن / خاموش کردن فیلتر چرخش
    MinutesBefore – فاصله زمانی دقیقه قبل از نیمه شب، که در آن تمام عملیات تجاری لغو خواهد شد.
    MinutesAfter – فاصله زمانی دقیقه بعد از نیمه شب، که در آن تمام عملیات تجاری لغو خواهد شد.
    x_MaxSpreadFilter – روشن / خاموش کردن فیلتر گسترش پخش اضافی را فعال کنید.
    x_MaxSpread – ابتدا MaxSpread اولیه را که قبل از لغو تمام عملیات معاملاتی به طور کلی مجاز خواهد بود، ضرب کنید. به عنوان مثال، اگر MaxSpread 6 باشد و x_MaxSpread 2 است، تمام معاملات تجاری لغو خواهد شد، اگر گسترش بیش از ۶x2 = 12 پیپ باشد.
    RecoveryMode – بازیابی قرقره را فعال کنید. این کار هنگامی انجام می شود که AutoMM> 0 باشد.
    FixedLots – تعداد معاملات ثابت زمانی که AutoMM = 0.
    AutoMM – مدیریت پول به عنوان مثال، AutoMM = 5 بدان معنی است که ربات با ۵٪ ریسک می کند.
    AutoMM_Max – حداکثر خطر مجاز هنگامی که RecoveryMode استفاده می شود.
    MMTrades – تعداد معاملات معاملات تاریخی، بر اساس آن تخمین عملکرد تابع RecoveryMode محاسبه می شود.
    RecoveryFactor – جبران خسارت مثبت در٪ از تخلیه.
    RecoveryMultiplier – ضریب حجم معاملات در RecoveryMode.
    LossPausePips – مکث پس از الگوریتم از دست دادن – از دست دادن در پیپ ها.
    LossPauseHours – مکث پس از الگوریتم از دست دادن – مکث در ساعت پس از از دست دادن بیش از LossPausePips.

حسین اسدی نوشته ای ارسال کردن در 5 سال, 6 ماه پیش 1 کاربر · 0 پاسخ
  • 0 پاسخ

با عرض پوزش، هیچ پاسخی یافت نشد.

پاسخ دادن به: حسین اسدی
منطق پشت BF SCALPER EA بسیار ساده اما موثر است &#…
کنسل
اطلاعات شما: