نمونه طراحی سایت ها

 

طراحی سایت شما کاملا تخصصی است

 

طراحان ما از ابزار ها و زبان های مختلف جاوا اسکریپت مثل jQuery برای اتوماسیون عملکردهای مشترک ، جذابیت و ساده سازی عملکردهای پیچیده بهره میبرند. یکی از دلایل محبوبیت استفاده از  jQuery  قابلیت آن در کمک طیف وسیعی از عملیات های واکنشی است .

رابطه تاچ کردن صفحه با مرکز داده​


با پیاده سازی اسکریپت ها و کد نویسی  به سبک ای جکس فرخوانی اطلاعات از مرکز داده در کمترین زمان ممکن اتفاق میافتد و در برگه های سایت شما به وفور قابل مشاهده است

طراحی سایت به کمک CSS3

 

CSS مخفف کلمه “Cascading Style Sheet” می باشد که معنای فارسی آن «برگه سبک آبشاری» است. CSS زبانی است که می توانيد به وسيله آن به سایت خود جلوه داده، چیدمان سایت را تنظیم کنید و به طور کلی سایت را زيباتر کنيد. CSS3 آخرين نسخه از اين زبان میباشد که در اين نسخه امکاناتی اضافه شده است که برخی از مشکلات طراحان را حل می کند، برای مثال مهم‌ترین قابلیت این نسخه  «ریسپانسیو بودن» سایت است.

اطلاعات

قبل از سفارش طراحی سایت باید اطلاعات دقیقی از دامنه ، سرور ، زبان برنامه نویسی و تکنولوژهای مورد استفاده کسب نمایید.. هر نوع بازاریابی نیاز به یک وب سایت بدون نقص دارد ، وب سایت شما منعکس کننده کیفیت کار شما و نوع خدمات شما است.

مشاوره در خصوص طراحی سایت

اگر در آینده مجبور به طراحی مجدد سایت خود شوید خسارات وارده جبران ناپذیر است ، .بررسی تمامی این موارد نیاز به مشاوره حضوری دارد تا انتخاب درستی داشته باشید ، .پس قبل از هرکاری جلسه مشاوره رایگان خود را با ما هماهنگ کنید .، در این جلسه هیچ گونه مذاکره فروشی صورت نمی گیرد تنها مشاوره های لازم به شماارائه می شوند

 
X